Reklama

Reklama

White Snake

  • Čína Bai she: Yuan qi (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Hadí démonka Xiao Bai disponující magickou silou se pokouší zastavit mocichtivého taoistu, který konzumuje hadí duše, aby neustále zvětšoval svou moc. Její mise má bohužel za následek ztrátu paměti. V malé vesničce lovců hadů ji nachází mladík A-Xuen a rozhodne se, že dívce pomůže získat zpět její vzpomínky a tím i její identitu. Netrvá dlouho a oba se do sebe zamilují. Každopádně tajemná dívka si postupně uvědomuje, že patří mezi hadí démony, jejichž soužití s lidmi je nemožné. A-Xuen však neztrácí naději a hledá způsob, jakým by jejich láska mohla fungovat, zatímco Xiao Bai musí dokončit svůj úkol. (P.V)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (23)

AloeB 

všechny recenze uživatele

Čím tento snímek - 白蛇:缘起 - rozhodně oplývá, je překrásný vizuál (v němž se odráží skutečná čínská kultura či jen západní představy o ní, nechci soudit) a exotické prostředí, tolik k důkazu, jak moc na zasazení záleží a jak silně dovede změnit dojem z finálního snímku. Z příběhové stránky týče totiž není Bílá hadice nijak inovativní, mnohé není prokreslené a závěrečná bitka je celkem otrava. Přesto to však hodnotím za tři, aha. ()

FritoleXx 

všechny recenze uživatele

Jsem rád, že Čína dokáže zdatně konkurovat americké produkci co se 3D animace týče, neboť nějaký ten svěží vítr je občas potřeba. White Snake je sice poměrně obyčejná čínská legenda (a že jich ke zfilmování jistě mají mnoho!), nicméně i přes svou jednoduchost a předvídatelnost se na to stále dobře dívá, což podporuje i krásný audiovizuál včetně pěkných písniček. Slabším čtyřem hvězdám by dle mého vkusu ale pomohlo, kdyby se vztahu ústřední dvojice věnovala větší pozornost na úkor akčních scén. A teď zpětně si i uvědomuji, že jsem před pár lety viděl také hranou verzi, která se mi zdá se líbila, ač si ji už vůbec nepamatuji. :) ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Bolo to pekné, ale je vidieť, že kým mi to ležalo na disku a odhodlal som sa, pozrieť si to, tak to zostárlo. Dostal som sa k tomu, keď som pozrel Ne-zha Reborn a musím povedať, že to bola iná liga. Jasné, je to o dva roky mladšie ako White Snake, ale predsa, prišlo mi to dospelejšie, ucelenejšie, dramatickejšie, akčnejšie. Uvidím, ako na tom bude Green Snake, ktorý je Ne-Zha Reborn podobný, aj keď neviem, ako rýchlo sa k tomu zasa odhodlám, keďže od tohoto som očakával omnoho viac. ()

J.Mayen 

všechny recenze uživatele

Já už jsem asi na pohádky starej, i když tohle pohádka přes všechny ty vraždy asi byla sotva. Nicméně příběh jsem snad ani nechtěl pochopit, stopáž byla přepálená takže by udělal i mrtvýho, jediný co bych hodnotil pozitivně bylo digitální animační zpracování. Ale jelikož je to opravdu o hovně, Tak bych nejraději hodnotil odpadem. Ale to by za mě hodnotili emoce, kvůli zbytečné ztrátě 2 hod. Já jsem opravdu tak nadšený nebyl, jak evidentne ostatni podle hodnoceni, Které naprosto neodpovídá. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Animácia je nádherná, detailná a k peniazom určite nešetrná, pretože ponúka pôsobivo vizuálne dielo. Na druhej strane, vo viacerých scéne sa deje na obraze toľko veľa vecí, že divák nemá šancu ich všetky stíhať - je to miestami až prepchaté. Čo sa týka príbehu, tak mne ako Stredoeurópanovi bol v mnohom divný a nevysvetlený - všetci tí démoni, kúzla, taoisti, duše - nejako mi to splývalo. Fantastický svet bol navyše divoký až uletený, na každé kúzlo existuje protikúzlo, zachytávanie duší, pomaly každý ovláda čary a mágiu, a keď nie, tak je mimoriadne rýchly a obratný. Očakával som rodinný animák a v ňom sa naznačenia sexu nezvyknú vyskytovať, odvážne dekolty a náznaky provokatívnosti detto. Niekto tu chcel byť príliš modernistický. Vizuálne super, ale nejako som nebol vo viacerých veciach uspokojený. ()

Galerie (90)

Zajímavosti (1)

  • V závěrečných titulcích je k vidění mezititulková filmová scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama