New Game +

(pořad)
Publicistický
Česko, 2019

Účinkují:

Alžběta Trojanová (moderátor), Mikoláš Tuček (moderátor)

Nový herní pořad populární dvojice Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček. Recenze, žebříčky, novinky, reportáže a spousta zajímavostí z herního světa v luxusním provedení. (Televize Seznam)

JendaBenda

Za mě super. Bál jsem se, že tihle dva zmizí z éteru. Naštěstí nejen, že nezmizeli, ale restartovali téma pořadu. A navíc, z Replay mi stále dluží tričko za podporu pro nové studio. To tedy vlastně startoval Mikoláš a Alžběta... 😜 😎 no nic. ()

jizvoun

Jsem rád, že Tukan zůstal u moderování herního pořadu. Jakožto člověk dříve narozený, jsem jeho fanoušek už od devadesátek, kdy psal úžasné recenze do score. Jelikož nejsem masturbující puberťák, nejsem naopak velkým zastáncem Alžběty. Její vtipy mi nepřijdou vtipné a celkově její vystupování je takové křečovité. Dvojici rozhodně táhne Tukan. Úvodní znělka jakož celé grafické schéma pořadu mi přijde hrozné, to jako vážně. Hosté jsou povětšinou nudní, jejich závodní okruh okopírovaný z topgearu naprosto zbytečný. Naopak jsem rád, že zde vznikl další pořad o hrách, který je dost časově rozsáhlý a je každý týden. Recenze stále zajímavé a obsáhlé. Na reportážích z E3 jsem rád opět viděl Steraka, jsem rád, že s partou zůstal, ale ten emo (co to vlastně je?) Flygun je mi naprosto nesympatickej a každej jeho výstup mě škrábe uši i oči. ()

BaT_M

No vypadalo to slibně, i když mě osobně vyhovovala spíše délka a zpracování pořadu Re-Play. A po třech epizodách abych se přiznal i u mě klesl zájem, ale ani Re-play jsem nesledoval nějak často. No asi to tak měla většina a hold se nezdařilo. 45%. ()

Marshal22

Tolik detailu ke kazde hře to nikde jinde nenajdete... Mikolaš a Alžběta jsou prostě TOP... recenze her jak ma byt... tesim se na dalsi dily ()

zsven

Nevím, jestli se daly čekat nějaké zásadní inovace. Je to ale pořád poctivá "novinařina" jako v Replay, což je fajn. Narozdíl od Replay 2 jsou moderátoři již otrkaní a vědí, jak to správně dělat. Hrozně se mi nelíbí používaný font a taktéž mě vytáčí ty nápisy přes celou obrazovku v průběhu herních záběrů. Hostovi bych dal hrát spíš nějakou hru, se kterou je spojený. Dan Vávra mohl ukázat, jak to mydlí v Kingdom Come. Reklama uprostřed dílu nepotěšila, ale asi se dala čekat. Za mě - dobře odvedená práce. Jen vysílací čas není moc super. ()

Maric

Já byl včera moc spokojen. Kvituju délku programu, je super že je delší, u Re-playe jsem si nestihl ani v klidu sednout s dobrým pitím a půlka pořadu byla pryč. Studio pěkný, asi mi bude chvilku trvat než si zvyknu na zprávařský stůl, ale jinak je to nové, zajímavé, zábavné. Jen vás chci poprosit, pokračujte ve vánočních a silvestrovských speciálech, bez toho bych nepřežil. Dobrá práce ()

Romulos

Na tento pořad jsem se docela těšil, bohužel zde nepřišlo naprosto nic jiného než pouhá recyklace Re-playe. Je to poměrně smutné, vzhledem k tomu že hlavním tvrzením k založení nového herního kanálu bylo, že konečně bude svoboda v tvorbě, bohužel to se nestalo tak stačí jen dodat velmi nevyužitý potenciál. Poměrně staré informace, nedůstojný rozhovor s přeřeky a naprosto otřesná audiovizuální stránka pořadu, nejenom že hloupě pípá, ale ono vám to i překreslí obrazovku fialovou barvou *sarcastic applause*. ()

JohnyRicPic

Úvodní díl mě mile překvapil líbivou grafikou, spoustou obsahu i zajímavými poznatky z her. Nejsem si ale jistý, jestli bude každý díl schopen udržet pozornost diváka po celých 40 minut. Dal bych 4*, ale za tu krabičku a knížku Dragon Age vystavenou ve studiu tu jednu hvězdičku přihodím. Jen tak dál! ()

eMejla

Některý pořady prostě dělají především moderátoři a Bětka s Mikolášem si sedí jako Clarkson, Hammond a May. Je úplně jedno, že to není třeba dost inovativní, je to pořád poctivý pořad o hrách a tam není moc co vymýšlet, koncept herních časopisů se 20 let taky nijak zválšť neměnil. Novinky, preview, recenze, rozhovor, téma. Snad bych jen třeba přidal HW okénko. Na Tukanových recenzích jsem vyrůstal a doufám, že mě bude bavit ještě dlouho. ()

invisigoth

Už jsem myslel, že svoji oblíbenou dvojici (a tým v pozadí) po odchodu z RP neuvidím a byl jsem mile překvapen, když jsem je objevil na seznamu. Zatím po 3 dílech jsem spokojený a budu se těšit na další. Díky moc za skvělou práci!! ()

Dabling

Za mě rozhodně velmi povedený pořád o hrách. Moderátory jsem si jako tým velmi oblíbil v Re-Playi a jsem rád, že tato dvojíce nezmizela odchodem z Coolu úplně, ale pouze přesedlala. Jak už tady mnohokrát padlo, závod hostů ve Forze je okopírovaný z Top Gearu, nicméně mi tam ani nevadí. Spíš by to chtělo něco udělat s grafickou stránkou pořadu. ()

VerJer odpad!

Vazne to tady ma 84%? To je porad pro dementy nebo co? Proc se tam tukan porad tvari jako debil a prehrava jako ochotnik v Opave? Maji pocit ze ten kdo hraje hry ma iq kolem 10 bodu nebo proc? Tohle je fakt spatny a nedivim se ze konci. Jen mi je lito tech co pretahli z primy a ty jsou ted bez prace. ()