Reklama

Reklama

Recenze (9)

Radek99 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak korupční galerka už má svou vlastní talk show?! A první host ,,kolibřík" Bém. To sedí... Příště čekám Marka Dalíka, ,,Íčka", Lorda Voldemorta, Hrdličku, z Monaka by mohl zaletět Ivo Rittig, z Hluboké přijet Dlouhán a možná i Bakalu Topol přemluví a z toho Švýcarska ho vytáhne...a agent Bureš coby čestný host by mohl být pozván do speciálu... :-( ()

DJ_bart odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle pořad je doslova ten meme "Old man yells at cloud", protože Topolánek je zakomplexovanej boomer kterej umí jen ventilovat svoje debilní stařecký mindráky a držkovat na všechny okolo jak se mu jeho konzervativní utopie hroutí před očima. Inu, jednou arogantní čurák, navždy arogantní čurák.... ať se Info.cz rovnou přizná že je dotovaný fosilní lobby, protože tenhle českej prototyp PragerU je esence všeho, co je na současný novinařině a kulturních válkách špatně. ()

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

No ty kráso, ten ocas měl i svou „show“ jak jinak než na baru a kdo chce, najde si na youtube i díl s dalším ožralou Kalouskem – to je panečku debata. Sice se mi z nich zvedal žaludek, ale dodíval jsem se až dokonce. Nicméně pravidelný divák bych věru být nemohl, stačí se podívat na výběr hostů…snad jen s tím Kohákem mohla být trošku prdel… ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele

Ale jo, sem ty glosy má dobrý. Jenom na to, jak je to dlouhý pořad, tak na to, co mě pobaví vždycky čekám docela dlouho. Šlo by zapracovat na poměru kvalita-délka. ()

topi80 odpad!

všechny recenze uživatele

Je fascinující, že někdo, kdo si od svých spoluobčanů (i od vlastních voličů) vysloužil všeobecně užívanou přezdívku Tupohlav, má takový nedostatek soudnosti, že se snaží rozdávat moudra prostřednictvím vlastního rádobypořadu. Někdo, koho si o generaci mladší Dalík volil jak nesvéprávného troubu na vodítku a ukazoval mu, kam si sednout a co má říkat. Někdo, kdo se jako "šéf EU" neustále schovával mrňavého skřeta Sarkozyho a za sukni Merkelové, hlavně aby nemusel jakožto naprosto neschopný idiot nic řešit. Někdo, kdo si nechal svrhnout vládu během předsednictví EU. Vlastně to ale může fungovat jako docela slušný bizár. Jsem si neobjektivní, ale já se od toho, že vidím v osobě moderátora tupohlava (bez ohledu na to, že se o něj jeho loutkovodič Dalík dokázal materiálně postarat), opravdu nedokážu oprostit. A ten výběr hostů tedy taky stojí za to... :-D ()

charlee.dog odpad!

všechny recenze uživatele

To nevymyslíš. Babiše kritizovat za korupci, když jeho pobočník si šel sednout za korupci? To je prostě neuvěřitelný. Navíc Pavel Bém, Tomáš Sedláček, Miroslav Kalousek, Jindřich Šídlo, Pavel Novotný jako hosté - jedno koště vedle druhého. Chtělo by to přidat v hodnocení odpad na druhou / na třetí /. ()

Zix. 

všechny recenze uživatele

Topolánek není nečekaně špatnej moderátor. Přípomíná to ale spíš přátelské schůzky s jeho kamarády nebo známými. se kterýma vzpomíná na minulost, řeší úspěchy hosta nebo aktuální politiku a v čem se změnila. Bohužel nic víc zajímavýho tento pořad zatím nepřinesl. To proč se poté talk show změnila v rozumbradu Topolánka nechápu a kdybych měl hodnotit tu část, tak by to byl odpad. ()

Reklama

Reklama