Zaměřeno na Jerryho

Designs on Jerry

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1955, 6 min

V závěru sice tento díl nabude "normálnosti", což je IMHO trochu škoda, každopádně první dvě třetiny patří k tomu nejoriginálnějšímu, co se v Tom a Jerry objevilo...(21.10.2007)

• WANDRWALL

Dobrá past na myši, to je pro značně samostatného kocoura pohodlnější, než stále nahánět myši. Jenomže vymyslet dobrou past není jen tak, ale Tom je spokojený s tím co vymyslel a zakreslil a jde si po dobré práci dát dvacet. A tu se odehrává příběh oživlých postav z jeho nákresů a následně, když se Tom probere, tak netušíc co se dělo když spal, tak zažije zase příběh, z kterého šťastně vyjdou myši, protože bez nich by byl seriál u konce.(8.9.2010)

Bezesporu jeden z nejoriginálnějších a nejnápaditějších dílu T&J.(26.12.2010)

Tieto Tomove pasce som mal hrozne rád, všetko do seba zapadalo a posúvalo sa k svojmu cieľu. Len škoda, že moje pasce (podobne zostrojené) nikdy nefungovali.(14.7.2009)

Ta past byla opravdu důmyslná, ti tvůrci jsou prostě machři :-)(9.7.2009)

Jeden z dílů, kdy se Tom vážně ukrutně snaží, aby Jerryho dostal, ale místo toho dostane ukrutně na budku a nejenom na ní.(9.11.2012)

Tom šel tentokrát na lov Jerryho vědecky. Rozhodl se zkonstruovat dokonalou past podle svých plánů. Ale netuší, že mu jeho plány "kdosi" trochu poupravil. Jeden z nejoriginálnějších dílů zejména díky grafickému zpracování.(20.7.2013)