Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je vrcholné léto, srpen na Sicílii, nesnesitelné horko. Příjemný oběd na zahradě s Augellem a Bebe naruší náhlé zmizení malého Salva. Jako by se po něm zem slehla, Bebe si zoufá. Místo, kde jej nakonec Montalbano najde, je víc než podivné. Chlapec spadl do tajného podzemního patra domu, který si Augello na léto pronajal. Salvovi se nic nestane, podzemní patro však skrývá hrůzné tajemství. Několik let starou mrtvolu mladé dívky se podaří identifikovat. Kdo a proč ale zabil tak krásné děvče, to je další rébus pro Montalbana. Její sestra, jednovaječné dvojče, by mohla vyšetřování hodně pomoci. Její výrazná krása však znervózňuje nejen všechny muže kolem, ale i jeho samého. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

d-corso 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších dílů nové série tohoto výtečného seriálu. Tradičně kvalitní detektivní příběh je tentokrát navíc okořeněn působivou mysteriózní atmosférou. Menší výtka míří snad jen k téměř úplné absenci tolik typického humoru. ()

Reklama

kokofek 

všechny recenze uživatele

Typická italská kriminálka s krásnými exteriéry.Proto se vydržím dívat až do konce.Večer před spaním pak sním o tom , že sedím na terase komisařovy vilky na břehu moře. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama