Rammstein in Amerika

(koncert)
  • Německo Rammstein - In Amerika (2015) (více)

Madison Square Garden, New York - legendární hala uprostřed Manhattanu, domácí hala New York Rangers, a nejvíce prestižní koncertní hala světa. Za pouhých 20 min. byl koncert Rammstein v Madison Square Garden, New York vyprodán. Když začala show stál Till Lindemann před 18.000 New Yorčany a zpíval: „Auf dem Lande, auf dem Meer lauert das Verderben / Die Kreatur muss sterben." V jeden jediný den, jeden jediný večer může celá ČR v kinech sledovat cestu Rammstein na vrchol světového showbusinessu, nahlédnout do jejich osobních životů, do zákulisí obrovského podniku Rammstein v unikátním dokumentu režiséra Hannese Rossacherse. Může sledovat, co o kapele Rammstein říkají Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmons z KISS, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax nebo herec Kiefer Sutherland a mnozí další. Uvidíte RAMMSTEIN IN AMERIKA - velký film o kapele RAMMSTEIN a o tom, jak si podmanili kontinent na druhém břehu Atlantiku. A jako vrchol večera můžete zažít údajně nejlepší koncert kapely RAMMSTEIN vůbec - koncert z Madison Square Garden v New Yorku. (Atlantis Entertainment)

Mire

Namakané 2BD, ktoré stojí za každý cent. Vypredanie tohto vynikajúceho koncertu v New York City za 20 minút bolo jasným signálom, že po hudbe Rammstein bol po 9 rokoch ich koncertnej absencie v USA neskutočný hlad a na publiku je to jasne vidieť. Po technickej stránke ide o namakané blu-ray, ostrý obraz a kvalitný zvuk robia svoje; po stránke dramaturgie ide hlavne o veci z vtedy aktuálneho albumu Liebe Ist Für Alle Da doplnené o nejaké pecky z minulosti, osobne ma veľmi potešila nárezovka Weißes Fleisch. No a potom tu máme čerešničku na torte v podobe výborného dvojhodinového dokumentu, ktorý rozpráva o ich ceste za úspechom v USA vrátane kadejakých úskalí a vtipných historiek. Čo viac si môže fanúšik týchto Nemcov priať? Sem patrí jedine maximálne hodnotenie. ()

Brano

Rammstein počúvam od mala, ale k tomuto dokumentu som sa dostal až teraz. Priniesol mi mnoho zajímavých informácii zo zákulisia o ktorých som nevedel. Dokument približuje začiatky kapely a ich turné po Amerike. Veľmi ma zaujali aj komentáre iných slávnych kapiel.  Za mňa plný počet. ()

Stauff

Naprostá pecka, dokonalé. Těch hvězd bych dal víc, kdyby to šlo. Koncert super (ostatně, který koncert od Rammstein nebyl skvělý), dokument je mimo stupnici. Prostě bomba. ()

Eisenmann

Stále obrovsky zaujatý pro umělecké kvality téhle německé formace nemohu hodnotit jinak než pěti hvězdami. Každá show skupiny Rammstein je absolutně geniální, doplněná ohněm, výbuchy, obscénním i tím nejjemnějším humorem a drobnými gesty, vše perfektně sehrané s německou přesností. Z celé té nádhery, ať už přímo před vámi, nebo zprostředkovaně na dvd, vás bude jistě mrazit v zádech. ()

ToRtiK

Veľmi dobré DVD - koncert ako taký mi prišiel ... tkaý priemerný. Je to OK aj všetko ale osobne sa mi NIMES páčil oveľa viacej. Viacej efektov, viacej show proste VIACEJ. Čo ma zaujalo ale je DVD 2 - čiže dokument o tom ako sa Rammstein dostal do Ameriky a to je veru veľmi pekný dokument. Je síce so zameraním cesty Rammstein na Americké pódiá ale sú tam aj pohľady do minulosti a histórie. Takéto veci ja osobne môžem. "minidokument" o tom ako vznikal album "Liebe ist fur Alle da" je už trošku slabší. Používajú sa tam niektoré tie isté scény a zábery ako v "americkom sne" tkaže je to také redundantné. Všeho všudy kvalitné DVD ale Nimes sa mne osobne páčil viacej ;) ()

Kaylar

Dne 13. ledna 2017 bylo možno ve vybraných kinech v České republice vidět tento famózní kousek, skládající se z dokumentu o skupině Rammstein (cca 90 minut) a koncertu v délce cca 60 minut. Co dodat? Asi jen to, že dokument vůbec nenudil a uběhl jako nic a koncert, i když sestříhaný, nikoho nemohl nechat chladným. Každopádně nezapomenutelný hudební zážitek pro fanoušky kapely. ()

k.rakonos

Famózní záležitost a spojení zajímavého časosběrného dokumentu a sestřihu části koncertu z Madison Square Garden. Asi prozatím nejlepší hudební zážitek z kina. Žasl jsem, že v době, kdy Rammstein prodávali miliony alb po Evropě, tak v Americe začínali hraním v klubech s pár diváky - fanoušky. Povinná záležitost pro všechny fandy této trochu kontroverzní východoněmecké grupy. ()