F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (13)

Zuřící býci (2020) (S02E06)

...sen sa mi splnil...v porovnaní s neúctou pri smrtelnej nehode Ayrtona Sennu je vidieť že aj Formula 1 ako "inštitúcia" dospela...občas dospeje aj spoločnosť, občas sa uberie zlým smerom tak ako teraz...5* dokumentu z Netflixu ktorý nie je o prírode som ešte nedal, ale na druhej strane. Smrť jedného človeka je tragédia...smrť miliónov štatistika. ()

Série 4 (2022) (S04)

Ak by som mal opäť od doby Miku Häkinnena začať opäť niekomu fandiť tak by to bol po dopozeraní štyroch sérii DTS rozhodol určite pre Landa Norrisa, ale ešte ľahšie by bolo vybrať si tím a jazdca ktorého by som rád nemal. Kamenná tvár Frankenstein Wolf. uplakaný Hamilton ktorému nepomohla ani celoročná podpora traťových komisárov a ich Mercedes. Ten telefonát Wolfa s vlastným dieťaťom, to bolo presne ako rozhovor Matky či Otca s deťmi v sérii Vychovaní vlkmi...úplný android bez emócií, ktoé ako tak prejaví iba vtedy keď sa z jeho uhla pohľadu ukrivdí jeho tímu. Vynikajúce spracovanie, v poslednej epizóde však chýbali však nejaké informácie o súbojoch ostatných tímov, ktoré boli načrtnuté v predchádzajúcich epizódach série. DTS určite stačí na to, aby mal človek o F1 dostatočný prehľad, aj keď s ročným odstupom. 90+% ()

Jako zdolat vysokou horu (2022) (S04E04)

Tak to predsa len súdruhovia z júéséj dokázalai a ruskú hrozbu vopchali ešte aj do Formuly 1...všetky ostatné tímy vlastnia úspešný podnikatelia, iba Haas zlý oligarcha a nie podnikateľ :-D...co ci mece, môžu byť ľudia až tak strašne dementní??? Áno, môžu...ale v každom prípade je sympatické že sa venovali aj najslabšiemu tímu série F1, ale všade strčená americká vlajka pred každým domom je v poriadku, ale Rus mal dať svojmu tímu asi žltozelené farby Brazíliue...pre Alláhu, Krišnu a Jehovu v jednom, to v ako strašnej dementnej spoločnosti žijem??? :-D ()

Když na to máš, tak to ukaž (2022) (S04E06)

Tak aspoň som sa dozvedel ako to medzi Verstapenom a Hamiltonom v tejto sezóne vrelo, zaujímavý je aj osud stajne Williams, trochu prekvapilo že ich odkúpil americký oligarcha. Teda prepáčte, oligarchovia sú ľudia, ktorí sú bohatí a sú v Rusku, isto nakradli, američania zo zásady nekradnú a sú úspešní podnikatelia a developeri. A dcéra sira Franka Williamsa vo vedení nie je zlá, zlý je iba syn ruského majiteľa ktorý vlastní stajňu. Ani po takomto komentári to ľudia nepochopia, ale na to sme si už zvykli. A že na svojej pozícia zlyhala nevadí, v čisto mužskom biznise sa to stať môže, ale ak by Williams získaval výhru za výhrou bola by tvrdo pracujúcou ženou ktorá sa presadila v športe riadenom bielymi bohatými mužmi :-D. Ani teraz nepochopili. Inak jedna z najlepších epizód. ()

Pan Wolff to zařídí (2022) (S04E08)

Čím ďalej tým viac sú mi Hamilton a Mercedes viac a viac nesympatický... ()

Do ringu! (2022) (S04E09)

Už druhá narážka majiteľa Mercedesu na to či niekto pije alkohol už počas dňa znamená iba to, že sám má obrovské problémy s pitím. Druhý postreh ako nezainteresovaného fanúšika je ten že traťoví komisári už iba pri pohľade na Hamiltonovú fotografiu dosiahnu erekciu. A že sa takmer nespomína druhý jazdec Red Bullu Peréz je zaujímavé, aj keď možno dokument od Hneď flixu jednoducho ignoroval. V každom prípade skvelý dokument, pre mňa v hodnote priameho prenosu, nakoľko F1 už takmer nesledujem, respektíve občas zaregistrujem nejaký článok a až po sérii Insta príbehov o víťazstve Verstappena som sa k nej vrátil.Možno ma úplne prestala baviť práve vďaka Hamiltonovej dominancii. ()

Ostrý závod (2022) (S04E10)

Ak by som mal opäť od doby Miku Häkinnena začať opäť niekomu fandiť tak by to bol po dopozeraní štyroch sérii DTS rozhodol určite pre Landa Norrisa, ale ešte ľahšie by bolo vybrať si tím a jazdca ktorého by som rád nemal. Kamenná tvár Frankenstein Wolf. uplakaný Hamilton ktorému nepomohla ani celoročná podpora traťových komisárov a ich Mercedes. Ten telefonát Wolfa z vlastným dieťaťom, to bolo presne ako rozhovor Matky či Otca s deťmi v sérii Vychovaní vlkmi...úplný android bez emócií, ktoé ako tak prejaví iba vtedy keď sa z jeho uhla pohľadu ukrivdí jeho tímu. Vynikajúce spracovanie, chýbali však nejaké informácie o súbojoch ostatných tímov, ktoré boli načrtnuté v predchádzajúcich epizódach série. DTS určite stačí na to, aby mal človek o F1 dostatočný prehľad, aj keď s ročným odstupom. ()

Série 5 (2023) (S05)

Hamiltonovci sklamaní na celej čiare nakoľko sa im dostalo minimum priestoru, trauma z dominancie Red Bullu bola zjavná aj v názoroch na prekročený limit v utrácaní peňiaštekov, odpoveďou je hádam pre všetkých jednoznačná dominancia Supermaxa s perézom v aktuálnej sezóne.  Reakcia stajne McLaren bola pre mňa sklamaním, ukazuje sa že ani dvojica Lando Norris a Oscar Piastri nie sú čarodejníci aby nateraz dokázali dominovať, alebo aspoň získavať body. Naďalej sympatické vystupovanie Maxa a Landa Norrisa, dobré obhliadnutie sa  za sezónou pre sporadických divákov seriálu F1, hodnotenia do značnej miery ovplyvnené tým kto komu fandí, epizóda Alpha Male je toho asi najlepším dôkazom. ()

Zpátky ve hře (2023) (S05E02)

Epizóda venovaná dvom turbo plačkom seriálu F1, ale asdpoň viem prečo sú ako spieva Rytmaus "úplne napiču...! ()

Alfa samec (2023) (S05E08)

Treba oceniť že sa DTS venuje všetkým tímom seriálu F1, avšak nudné Alpha Tauri a ešte nudnejší Juki Cunoda boli jednou z najhorších epizód vôbec. ()

Pod tlakem (2024) (S06E03)

Lando a Oscar v jeho úzadí...(zatiaľ) čo viac si človek môže priať. ()

Musíš věřit (2024) (S06E06)

Toto Wolf sa asi naozaj úprimne usmial...preto môžu ich fanúšikovia stále veriť na zázrak. ()

Forza Ferrari (2024) (S06E08)

Práve za ten Mc Laren iba 4 ale inak skvelé spracovanie od úvodu že čo tu ten týpek vôbec chce veď ani nie je Talian až po najväčšiu nádej za 15 rokov...ďalšiu v poradí. Aj tak je každému jasné že budúcnosť má meno Oscar. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů