F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenze uživatele majec4 k tomuto seriálu (4)

F1: Touha po vítězství (2019)

Sledujem F1 od detstva prakticky nonstop. Ratam dni od konca jednej VC po zaciatok prvych treningov dalsej VC. Ano je to nuda sem tam :), ale ked to clovek sleduje tak dlho, tak si najde cesty ako sa o tom dozvediet viac a bavi ho to ani nie kvoli konkretnym pretekom, ale kvoli tomu vsetkemu okolo. Tento serial to vsetko prinasa v celkom efektnom podani. Preteky su super zostrihane. Paci sa mi ako sa striedaju stajne v jednotlivych dieloch a to, ze serial sa venuje aj pilotom nie len z prvej polovice startoveho rostu. ()

Série 1 (2019) (S01)

Jedina chyba je, ze tato seria bola bez Mercedesu a Ferrari. Inak krasa. Gunther je panko. ()

Série 2 (2020) (S02)

Druha seria ma pre mna dva take celkom zasadne momenty. Mozno nie su uplne pre kazdeho, ale podelim sa. Prvy, pozitivny - Ucast Mercedesu a Ferrari bola nutnost. Som rad, ze sa umudrili. K tomu by som naviazal epizodu z VC Nemecka, ktoru ako fanusik cervenych beriem ako take male zadostucinenie za poslednych 7 rokov utalku striebornych/ ciernych sipov. Clovek sa uspokoji aj s malom, ked nejde karta :). Druhy, negativny - hranie niektorych scen vyzeralo miestami dost trapne. Ale aspon teraz dokazem viac ocenit hercov vo filmoch. Tento druhy moment nie je tak zasadny, ale v prvej serii som si to neuvedomil, a tu v druhej to bolo myslim v kazdej casti. Vitazom druhej serie je podla mna Gasly, ktory svojim pribehom a stratou kamarata odrovnal ostatnych. Serial je to ale skvely, padlo mi dobre zrekapitulovat si minule sezony z trochu ineho pohladu. Snad sa dockame aj dalsich sezon. ()

Série 3 (2021) (S03)

Nemam dovod ubrat z hodnotenia v porovnani s predoslymi seriami. Stale si to drzi uroven. Jednotlive casti su podane zaujimavo, miestami je vsak citit ze sceny su nahrate umelo. Toto je jeden z aspektov, ktore do buducna mozu projektu zlomit vaz. Dufam, ze sa rokmi nedostaneme do bodu, kedy Drive to Survive vytvori nejaky svoj alternativny svet, kde sa bude ignorovat skutocny svet F1. Niektore veci vypustit ako Hamiltonov dojazd na troch kolesach a na druhej strane prehanat Grosjeanov vyskok z ohna, mi nepride najstastnejsie. Ved to bola jeho chyba, a robit z neho hrdinu mi pride trochu scestne. Ale ako v predoslych sezonach Guenther Steiner je stale topka. Vidiet aj ze Hornera to tiez bavi. Tak snad nam v dalsej sezone Christian priblizi majstrovske tazenie z jeho uhla pohladu. Na zaver musim povedat, ze cast o Ferrari ma neskutocne bavila. Bol som prekvapeny co si tam Vettel dovolil. Asi si chcel uzit aspon ucast v serialy, ked na trati to bolo minuly rok tragicke. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů