F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenze uživatele baclajean k tomuto seriálu (7)

F1: Touha po vítězství (2019)

Fantastický náhľad do zákulisia F1 a toho, čo celý tento šport obnáša. Vzostupy aj pády, rozhovory s pretekármi aj s manažémi tímov, ich bezprostredné reakcie na aktuálne dianie aj na budúcnosť. ()

Série 1 (2019) (S01)

Fantastický náhľad do zákulisia F1 a toho, čo celý tento šport obnáša. Rozhovory s pretekármi aj s manažémi tímov, ich bezprostredné reakcie na aktuálne dianie aj na budúcnosť. Nie som fanúšik Ferrari, skôr naopak, napriek tomu si myslím, že im bolo v celej sérii venovaného žalostne málo času, napriek tomu, že Raikkonen skončil celkovo tretí. Nehovoriac o Mercedese, ktorý získal titul majstra. Celkovo však veľmi kvalitné a predovšetkým pútavé spracovanie. ()

Bod varu (2020) (S02E02)

Typický príklad toho, ako chcú Američania stále viac a viac, absolútne neberúc ohľady na to, že v niektorých fázach viac skrátka dosiahnuť nejde. Získajú akurát tak pravý opak, nárast problémov. ()

Kdo z koho (2020) (S02E03)

Z tejto rovnako aj z predošlej série vzniká pocit, že Ricciardo je jazdec s prehnane najväčím sebavedomím. Ťažko povedať, kde to vlastne pramení, v tejto časti má totiž priamo za sebou Kyata, nacúva rovno do neho, a potom ešte zahlási, že ho nevidel. Čo tak pozrieť sa pri cúvaní do spätného zrkadla? Tohto borca by som na cestách stretnúť radšej nechcel. ()

Pan Wolff to zařídí (2022) (S04E08)

Chudák Bottas - Wolff bľaboce, aký je tímový hráč a aj mimo okruhu to má v hlave v poriadku, kdežto Russel nie, a nakoniec Valtteriho aj tak zarezali ako estévéčka Merčiaka. Hlavne, že Hamiltona prepustil pred seba, aby mal bodíky navyše v boji o titul - krásne sa im to vypomstilo v závere sezóny, karma zaúradovala. Či skôr, karma menom Latifi :) ()

Ostrý závod (2022) (S04E10)

Checo Perez, muž závodu. A hneď za ním Latifi :) ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů