Blue Monday

všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 1938, 9 min

Kapitán po veľmi energickom vstaní dochádza k poznatku, že na nohaviciach mu chýba gombík. Tento nový poznatok sa rozhodne zdeliť Panej domu - vyjadrí jej nedôveru v jej schopnosti viesť domácnosť. Kapitán sa odrazu ocitá v situácii, kedy musí sám viesť domácnosť a zisťuje, že to nie je hračka. (Richard_Ba)

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 6/10/// +dobré postavičky, zdařilí hudební i zvukový doprovod, vypointovaný děj -je to pouze černobílé/// Tak tomuhle se říká totální destrukce. Postavičky sice neznám, ale byly dobré. Nejvíce mě však dostal kapitán a vysavač, který dostal kapitána. Navíc snímek provází srozumitelná angličtina. Takže pěkné./// Celkem 79%/// ()

majo25

2. diel seriálu The Captain and the Kids (štúdia MGM Cartoon) - v aniimáku sa okrem rozbíjania a ničenia veci nič iné nerobí. Nemám rád ničenie a rozbíjanie predmetov, ani vo filme, ani v animákoch. Začiatok ušiel, ked sa ale dalších 8 minút nič iné ako rozbíjanie nekonalo, nemôžem íst vyššie. 45% ()

Richard_Ba

Znova pod rúškom jemného humoru nám autor veľmi humorným a nevtieravým spôsobom naznačuje ako častokrát je neprávom kritizované nežné pohlavie patriarchom rodiny, akoby by to vyzeralo keby si vymenili úlohy a ďalším dôkazom toho, že muži nedokážu robiť viac vecí naraz. ()

PetraMishka

Kapitán si stěžuje, jak je možné, že mu chybí knoflíky na kalhotách. Manželka se naštve a nechá ho vést domácnost, což vede k celkové destrukci a zjištění, že knoflíky stále chybí. Ve výsledku průměrný animák. ()