poster

Cesty za hodinářským uměním (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2019, 6x40 min

Režie:

Jana Škopková

Scénář:

Jana Škopková

Hrají:

Marek Eben (vyp.), Martin Písařík (vyp.)
 • sator
  ****

  Zajímavý počin, uvidíme jestli to bude stačit na šest dílů....Pokud vás zajímá , zda to náš kameraman zvládl, tak nezvládl,oběd neudržel a domů jel v darovaném tričku....:-) Půlka dílu je cestopisná...😞(18.4.2019)

 • gazogazo
  *

  To hodnocení nemůžete myslet vážně. Pokud se zajímáte o hodinky víc, než že se kouknete na instagram a koupíte Daniel Wellington, rozhodně nemarněte čas. Dokument poskládaný z promo záběrů, promo rozhovorů a spousty výplně o všem možném než o horologii. Cestománie, ve které je pár minut ne moc dobrých záběrů na hodinky.(28.5.2019)

 • marhoul
  ****

  Tohle je pořad pro mě, hodinky mě baví!(18.4.2019)

 • tuntavala
  ***

  SEiIKO - japonska dokonalost.(1.6.2019)

 • RavenSpector
  ****

  Na úvod to nebylo špatné, ale čekal jsem trochu hlubší vysvětlení různých technologií. Tady mě to přišlo lehce povrchní a laik se prakticky nic nedozví. Ovšem náhled do továrny Oris byl výborný. Doufám, že další díly budou trochu víc odborné. Hodinky mám rád a čekal jsem od seriálu víc. Po první části přišlo lehké zklamání. Tak druhý díl byl o poznání zajímavější a hlavně vysvětloval mnohem víc technologií ze světa hodinek. Super.(18.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace