Cesty za hodinářským uměním (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2019, 6x40 min

Jana Škopková

Jana Škopková

Marek Eben (vyp.), Martin Písařík (vyp.)

Zajímavý počin, uvidíme jestli to bude stačit na šest dílů....Pokud vás zajímá , zda to náš kameraman zvládl, tak nezvládl,oběd neudržel a domů jel v darovaném tričku....:-) Půlka dílu je cestopisná...😞(18.4.2019)

• gazogazo

To hodnocení nemůžete myslet vážně. Pokud se zajímáte o hodinky víc, než že se kouknete na instagram a koupíte Daniel Wellington, rozhodně nemarněte čas. Dokument poskládaný z promo záběrů, promo rozhovorů a spousty výplně o všem možném než o horologii. Cestománie, ve které je pár minut ne moc dobrých záběrů na hodinky.(28.5.2019)

Tohle je pořad pro mě, hodinky mě baví!(18.4.2019)

SEiIKO - japonska dokonalost.(1.6.2019)

Na úvod to nebylo špatné, ale čekal jsem trochu hlubší vysvětlení různých technologií. Tady mě to přišlo lehce povrchní a laik se prakticky nic nedozví. Ovšem náhled do továrny Oris byl výborný. Doufám, že další díly budou trochu víc odborné. Hodinky mám rád a čekal jsem od seriálu víc. Po první části přišlo lehké zklamání. Tak druhý díl byl o poznání zajímavější a hlavně vysvětloval mnohem víc technologií ze světa hodinek. Super.(18.4.2019)