Reklama

Reklama

Můj pes pitomec

  • Francie Mon chien stupide (více)
Trailer 1

Henri je spisovatel a zrovna si prochází krizí středního věku. Ve chvíli, kdy začne být svým životem naprosto otrávený, se mu u dveří domu objeví velikánský šedý pes a bez okolků se mu vetře do života. Pes je nevychovaný, drzý a pořádný hromotluk. Není to ale přesně to, co teď Henri potřebuje? (iTunes)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (3)

Sleeper6 

všechny recenze uživatele

Výjimečně musím napsat svou verzi recence, či osobního pohledu. Většinou si takové filmy pouštím jako zvukovou kulisu, jako když si náhodou pustím Tv filmy. Jenže tenhle film mě zaujal. Už od začátku mě zaujal otec, tomu jsem nakonec fandil celý film. O psa tu vlastně vůbec nejde, jen o rodinné vztahy. Nejsem žádný bůhví jaký kritik jak tady jsou někteří rádoby filmový experti, ale tenhle film má několik opravdu vtipných částí, že jsem se tak řechtal, že jsem se fakt svíjel na gauči. Jinak herečka z Nymfomanky mě tady vůbec nebavila, stále docela pěkná, ale moc se tu nepředvedla, za to představitel hlavní role ten za mě válel na 100%. No rozhodně doporučuji i lidem co se dívají na blbosti jako tv produkce jako Ulice, Ordinace a podobné nesmysly. Za mě tedy 4 z 5 bodů, protože nic není úplně dokonalé. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Až tak úplně komedií bych to nenazývala, jedná se spíš o lehké rodinné drama, jehož hlavním hrdinou je spisovatel v tvůrčí i životní krizi, nikoliv jeho pes. Tyhle nepřesné informace jsou nejspíš jedním z důvodů nižšího hodnocení, protože lákají jinou sortu diváků než ty, kterým je film určen především. Yvan Attal sám sebe celkem obstojně zrežíroval. Jeho civilní herecký projev dobře sedí k danému tématu. Rádoby vtipné pasáže s nadrženým psem mě moc nenadchly, ale hodně se mi líbila doprovodná klavírní hudba. (60%) ()

Reklama

Vlad 

všechny recenze uživatele

Na filmy podobneho razenia sa pozera tazko: portret disfunkcnej rodiny v rozpade, kde ma kazdy clen tolko chyb, ze niet s kym sympatizovat. Yvan Attal to vyobrazil velmi dobre, jeho postava to ale sama nedokaze potiahnut a onen pes ci Charlotte Gainsbourg mu v tom velmi nepomozu. Dufal som, ze mi snimok ponukne aspon nejaku tu ORIGINALNU scenaristicku zaujimavost ci filozoficku myslienku. Ked ma nakoniec na drame ale najviac zaujme kamera a krasne Porsche 911 Targa, je to skor slabe vysvedcenie... ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama