Touha

• Japonsko Rokugatsu no hebi (více)

Sex. Sex jako mantra živého organismu. Navenek je vztah 30-leté Rinko a jejího workoholického manžela šťastný. Ale Rinkina touha po sexu mění chování okolí vůči ní. Film byl natočen v černo-bílé verzi a téměř okamžitě po svém uvedení se stal kultovním. (oficiální text distributora)

LBsmoke

něco na tom je.. asi jsem místy byl trochu nepozorný divák, ale řekl bych že dobré.. a svižné a akorát krátké ..a opět mě něčím překvapil Chu Ishikawa ()

bolan

Tento film má sice hezký černobílý vizuál, i téma je celkem v pořádku, ale Japonci si pravděpodobně představují orgasmus něco mezi hysterickým řevem a plačícím děckem. ()

JimiH

To nač potřebují někteří filmaři dvě hodiny zvládne Cukamoto za 76 minut. Dechberoucí studie potlačované sexuality, partnerské krize a přístupu japonské společnosti k odlišnosti. Cukomato je bůh. ()

bono22vox

Japonské erotické psychodrama o hrdince, která je proti své vůli nucena překračovat své vnitřní hranice je mysteriozním vyprávěním, které se bohužel rozpouští v čiré sexualitě... 3/4 ()

Deadmann

Souhlasím s Dadelem, nevím, co je na tomto filmu úchylného, a přirovnání k Mazací hlavě je naprosto zcestné. To, že se jedná o film černobilý, s celkem netradičním námětem, z něj ještě nědělá něco šíleného....prima nápad a prima zpracování ()