poster

Vzdušný úder

 • USA

  Air Strike

 • Slovensko

  Vzdušný úder

Akční / Válečný

USA, 2004, 80 min

Režie:

David Worth

Scénář:

Jon Stevens Alon

Kamera:

David Worth

Hudba:

Bill Wandel
(další profese)
 • korbitch22
  odpad!

  opravdu špatný vtípek,v životě sem neviděl tak špatnej film,dialogy byli tak neskutečně debilní až sem brečel smíchy,stejně trak nad výkony neherců no a co se týče těch suprovejch vrtulníků na vovladačku,tak to bylo v týhle stupiditě nevtipnější,ty vole to je tak špatný že by v tom nehrál ani seagal a to už je co říct!!!!(20.10.2008)

 • Nihlathak
  odpad!

  ODPAD, ODPAD a ODPAD!!! Všudypřítomná moralizace a reklama na vlajku USA, debilní fráze o čemkoli, co jen trochu souvisí se ctí ...nebo snad s armádou. Ještě nikdy nebyl odpad tak kreténsky zabalený do trapnosti a efektů pod úrovní nezávislého animátora 18. třídy. Ještě nikdy nebyl odpad tak odpadovitý.(20.10.2008)

 • Echelon1
  odpad!

  Ano, ano. Počítačom urobené vrtlníky horšie než v hre z roku 2000, piloti kričiaci USA!USA!USA!, všetko, čo sa týka filmov, je k tomu hodnoteniu jasné, na obale nápis "AMERICAN HEROES". Toto hádam nie. Išlo to pozde večer v TV, ale prvých 10 minút "akcie" stačilo. Mám rád filmy, kde sú vo veľkom vojnová technika, ale takto nie. NIE, NIE, NIE!!! Zrejme Amerika pochopila, že väčšina amerických propagačných filmov je pre staršie publikum, tak urobili aj takýto humus, pre deti. Fakt úbohé. Aspoň ten trápny nápis si mohli odpustiť. Jeden s najhorších filmov, aký som kedy videl. Ako to, že so 6% nie je medzi top najhoršími filmami?(21.5.2011)

 • kakapo007
  odpad!

  Tak tento film v televizi zachraňovali pouze reklami, ale ani ty nepomohli tomu, abych mohl dát alespoň jednu hvězdičku. Tenhle film bych ještě bral jako amatérský počin začínajících nadšenců, ale takto bohužel - navíc se snaží až trapně tvářit jako seriózní snímek s rádoby drsnými hláškami, drsným kouřením doutníků, drsnými záškuby kniplů a drsnými škleby hlavních hrdinů. Prostě odpad na dně odpadu.(20.10.2008)

 • PenaPP
  odpad!

  Hodně špatný film. Efekty byly strašné - ať už několikrát použitý ten stejný záběr na výbuch vrtulníku nebo pochybné záběry zevnitř vrtulníku ven. Jediné, co mi přišlo zajímavé, je, že je použili plno armádní techniky, takže by člověk čekal nějaký velký rozpočet a přitom většina hereckých výkonů je nízká, kvalita již zmiňovaných efektů také a co si budeme povídat, děj, pokud se tomu tak dá vůbec říct, také nestojí za nic.(20.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace