Vzdušný úder

Jon Stevens Alon

David Worth

Bill Wandel
  • Echelon1

Ano, ano. Počítačom urobené vrtlníky horšie než v hre z roku 2000, piloti kričiaci USA!USA!USA!, všetko, čo sa týka filmov, je k tomu hodnoteniu jasné, na obale nápis "AMERICAN HEROES". Toto hádam nie. Išlo to pozde večer v TV, ale prvých 10 minút "akcie" stačilo. Mám rád filmy, kde sú vo veľkom vojnová technika, ale takto nie. NIE, NIE, NIE!!! Zrejme Amerika pochopila, že väčšina amerických propagačných filmov je pre staršie publikum, tak urobili aj takýto humus, pre deti. Fakt úbohé. Aspoň ten trápny nápis si mohli odpustiť. Jeden s najhorších filmov, aký som kedy videl. Ako to, že so 6% nie je medzi top najhoršími filmami?(21.5.2011)

• Torgal

Tak toto sa nevidí každý deň. Už dlho čakám na filmovú sračku, na ktorej by som sa mohol poriadne baviť od začiatku až do konca. Väčšinou je to zábava len na pár minút a zvyšok času je to len nuda v mizernej produkčnej kvalite. Nie však v tomto prípade! Tu sa príval tragických trikov, neuveriteľne trápnej akcie, nehoráznych logických dier a nekonečnej blbosti amerického patriotizmu ani na okamih nezastaví. Skrátka a dobre, this movie make my day. Určite je to jeden z najväčších výletov do filmovej žumpy, ale rozhodne aj jeden z najzábavnejších. 0+/10(11.4.2011)

• PenaPP

Hodně špatný film. Efekty byly strašné - ať už několikrát použitý ten stejný záběr na výbuch vrtulníku nebo pochybné záběry zevnitř vrtulníku ven. Jediné, co mi přišlo zajímavé, je, že je použili plno armádní techniky, takže by člověk čekal nějaký velký rozpočet a přitom většina hereckých výkonů je nízká, kvalita již zmiňovaných efektů také a co si budeme povídat, děj, pokud se tomu tak dá vůbec říct, také nestojí za nic.(20.10.2008)

• Nihlathak

ODPAD, ODPAD a ODPAD!!! Všudypřítomná moralizace a reklama na vlajku USA, debilní fráze o čemkoli, co jen trochu souvisí se ctí ...nebo snad s armádou. Ještě nikdy nebyl odpad tak kreténsky zabalený do trapnosti a efektů pod úrovní nezávislého animátora 18. třídy. Ještě nikdy nebyl odpad tak odpadovitý.(20.10.2008)

• korbitch22

opravdu špatný vtípek,v životě sem neviděl tak špatnej film,dialogy byli tak neskutečně debilní až sem brečel smíchy,stejně trak nad výkony neherců no a co se týče těch suprovejch vrtulníků na vovladačku,tak to bylo v týhle stupiditě nevtipnější,ty vole to je tak špatný že by v tom nehrál ani seagal a to už je co říct!!!!(20.10.2008)