Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Amber, taneční instruktorka, má pár dní před svatbou. Se svými kámoškami pořádá rozlučku se svobodou, kam děvčata pozvala i několik pánských gigolů v různých převlecích. Když jde Amber na WC, narazí na striptéra v převleku hasiče. Hasič se jmenuje Hunter a je velice okouzlující. Na večírku se ale objeví Margo, Owenova matka, která večírek ukončí. Další den Hunter přichází do tanečního studia, aby se přihlásil na hodiny baletu. Ambeřina kamarádka Taryn s Hunterem flirtuje. Po tréninku Amber hledá svou svatební knihu s veškerými vizitkami a poznámkami ke svatbě. Kniha se ztratila. Hunter později napíše Amber na mobil, že její svatební knihu našel. V knize je totiž i Ambeřina adresa a její telefon. Amber je trochu vyvedená z míry, že knihu našel zrovna Hunter, ale nechá to být. Amber při hledání fotek v Owenově notebooku najde fotky jeho bývalé, Megan, která je Amber až nápadně podobná. U večeře se kvůli tomu pohádají. Hunter zajde večer do tanečního studia, kde najde Taryn. S ní začne nejdřív tančit, později se spolu vyspí, přičemž se ale Hunter dívá na fotky Amber vylepené na stěně. Taryn se hned druhý den chlubí kamarádkám svým novým úlovkem. Ty ji ale před Hunterem varují. A mají pravdu... (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Marze 

všechny recenze uživatele

Amber má rozlučkovou párty se svobodou a striptér Hunter se na ní dostaví a snaží se svatbě zabránit.  Tento druh filmů, kterému se říká "silly guilty pleasure" jen mění zápletku a vzkaz divákům, ale některé scény, postavy , dialogy a situace jsou stejné a předvídatelné,  plné klišé. Víte, že to není pro lidi s mozkem, ale to vám nevadí. Bez většího úsilí se mohu bavit. Svatební noční můra je plna vizuálního potěšení což nemohu popřít. Jsou zde temné chvíle a chvilky na zvracení když striptér nadsamec chce zničit život mladé ženy, která má perfektní život a proto očekáváme šťastný konec.  Ženské publikum si může k hodnocení přidat 20% za portrét "opravdového muže". ()

Reklama

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

napad -> hodne originalni (vrazdici stripter koho by to napadlo proboha :DD), zpracovani -> proste thriller od lifetime; necekejte od toho oscarovy snimek. — posledni scena byla hodne zbytecna, mozna jsem tam ocekavala i cliffhanger, ale tak to bych asi uz scenaristy zadala o moc. — ULTRA MEGA MOC sexy hlavni herec/zaporak film urcite nadzvednul; jeho backstory byla kupodivu hodne zajimava. — overall pohodovy film s par vrazdami, psychopatickym vrahem a silnymi zenskymi postavami (yes!).♥️ ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama