Avantgarda

• Čína Ťi sien feng (více)

Prvotřídní bezpečnostní agentura Vanguard může být vaší jedinou nadějí, pokud si vás vyhlídli nejnebezpečnější kriminálníci na světě. Během ochrany jednoho z klientů a jeho dcery se ředitel firmy sám zúčastní extrémně složité akce. Ohromující souboj se odehraje na třech kontinentech. (Filmbox)

jokino

Za akciu a jednoduchý príbeh dávam 4*. Nebolo to prehnané, bolo to celkom ok. Hold, Jackie má už svoj vek, napriek tomu podal skvelý výkon, klobúk dolu. Jediné, čo filmu z môjho pohľadu fakt zráža nohy, sú skutočne hrozné CGI, ktoré sú až do očí bijúce. Či už umelý lev, naháňačka v autách, akcia pri vodopádoch a pod., proste na tomto mohli podstatne viac zapracovať.. Inak film u mňa celkom ok. ()

Kushina

Taková klasicky přeplácaná Chanovka :D Zabaví to, akci si člověk užije, ale nějakou serióznost v tom moc nehledejte. 55% ()

v.indruchova

Dobrí bujůvky, tedy akci occeňuji a lokace byly pěkné ale jinak nemastné neslané. Jak amerika dává svou propagandu do filmů tak to dělají podobně číňani. Najivní, prvoplánové scény. Jako schopní drsňáci v agentuře Vanguard, ale jinak děj, to už jsme milinkrát viděli. Dost scén počítačem, které šly poznat. ()

Raziel811

Další peklo od Jackieho Chana. Opravdu by se na tohle měl vykašlat. Je pravda, že on si točí filmy jen pro Asii a tam asi bude stále megahvězda, ale jinde už to asi je přesně naopak. ()

Milo384

Klasický film s J. Chanem v poslední době. Nebylo to až tak přehnané, ale nějak mě to nebralo. Závěrečná honička s auty byla dost blbě udělaná. Dokoukat se to dalo. 2-3* ()

mdf

Čínští James Bondové s dobrou akcí,ale digitálním peklem,lev, hyeny,auta,včelky atd. a prezentaci Londýna a Dubaje. ()

absurdian odpad!

I sedmileté děti musí vrtět hlavičkami nad směšnými triky; nad tím, jak každý záběr s auty je brutálně zrychlen, že ty nepřirozené pohyby tlučou do očí. A co předvede ten člun nad vodopádem - to už je čirý výsměch divákovi. Jackie uměl zábavné akčňáky. Bohužel je ta doba nenávratně pryč. ()