Osamělí duchové

Zasmejme sa: Osamelí duchovia

Komedie / Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1937, 9 min

Burt Gillett

JOJ = 9.1.2012, réžia slovenského znenia = - Neviem či toto bola premiéra, každopádne JOJ zmenila svoj nočný program z nedele na pondelok. Namiesto filmu BUD - FUTBALISTA zreprízovali prvé dve epizódy zo seriálu OSTROV SMRTI, po ktorých nasledovala práve táto disneyovka. (9.1.2012)(9.1.2012)

Clock cleaners jsou sice lepší, ale i na tohle se dá dobře a s pobavením dívat.(15.11.2004)

U nás vyšlo na DVD Mickeyho má každý rád.(20.4.2012)

Zábavný krotitelia duchov v podaní Walta Disneya. /80%/ Krátkometrážnu rozprávku pozri na: DVD MICKEYHO má každý rád(22.12.2009)

Zatímco Donalda a vůbec všechny Kačery jsem měl vždycky rád, Mickey a Goofy mi ani jako dítěti k srdci nepřirostli, Jeden byl až moc správňáckej a chytrolín, druhej až moc velkej trouba. A já vždycky držel pěsti hlavně vychytralým parchantům, jako většinou býval Donald. Proto jsem v střetnutí Disneyho krotitelů duchů fandil spíš duchům, takže nemůžu jinak, než abych se na konci cítil mírně zklamán. Jinak je to ale celkem fajn animák, vůbec mám tyhle "creepy cartoons" z třicátých let prostě rád.(23.12.2013)