Rodokmen lží (TV film)

Megan Balthazor

Kostýmy:

Christy Mele
  • Mr. Movie

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl.(8.11.2020)

To byla jednou jedna totálně šílená magorka, co byla posedlá hledáním dokonalé rodiny. Protože ovšem nic takového neexistuje od zničení Stepfordu, tak za sebou nechávala jen zkázu a zmar. Zmítaná frustrací a schizofrenií nabodávala na jehlice, škrtila a trávila jak na běžícím pásu. Je až s podivem, jak dlouho jí to procházelo, když se zjevně nijak se svou existencí netajila. Je ovšem pravdou, že tu naivní a citově labilní blbku Samanthu, by utáhla na vařené nudli i stonožka. Přesto, že všechny postavy v příběhu jsou nesympatické, až na výše zmiňovanou hlavní úchylnici, mizerně hrající kožení neherci (možná skutečná dcera Collenn mohla mít nějaký potenciál, kdyby dostala prostor), mne film celkem bavil. Napětí tam bylo, drama se konalo a díky rozumné stopáži děj slušně odsýpal. jako celek příjemný televizní film na večerní oddych. Za mne 60%.(8.11.2020)

Pri hodnotení tejto psycho drámy musím povedať, že takýto scenár sa žiaľ, deje aj reálne. Mnohé moderné „čarodejnice“ (v tomto prípade údajná „babička“ vnučky) zmanipulujú koho chcú, aby aj za cenu obetí rozbili rodiny a dosiahli svoje šialené a choré plány. Napriek spomenutím veciam z príbehu, ktoré neuznávam (okultná holistic. „liečba“, akupunktúra a homeopatia - pozri môj denníček), pozitívnym prvkom pre mňa bol šťastný koniec a tiež osobné memento: neverte všetkým neznámym ľudom, ktorí sa vám vopchajú do rodiny.(2.12.2020)