Vlak do Busanu 2

• Jižní Korea Peninsula (více)

Děj filmu se odehrává 4 roky po vypuknutí zombie apokalypsy ve filmu Vlak do Pusanu (2016). Korejský poloostrov je zdevastovaný a bývalý voják Jung-seok (Dong-won Kang), kterému se podařilo uniknout ze zámoří, je pověřen návratem a nečekaným potkáním s přeživšími. (TommyZR)

megacik odpad!

Toto bolo akože čo? Tak som sa na toto "pokračovanie" tešil, a o to trpkejšie bolo moje sklamanie. Popíšem len v krátkosti....znudení a značne preafektovaní, celkovo nesympatickí herci, resp. hlavné postavy, u ktorých Vám je jedno, čo sa s nimi stane, trápna opensource hudba akoby z plážového baru, príšerná, ale fakt nepochopiteľná fyzika, celková logika a pointa = nula bodov. Staré vraky po 4 rokoch štartujú na brnk, a osobáky sa bez sebemenších problémov, v postapokalyptickom rozbitom meste, premávajú rýchlosťou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani autá na nemeckej diaľnici, kde nie je obmedzená rýchlosť. Vyrobiť takúto trapošinu je zneuctenie tak skvelého filmu, akým je Vlak do Pusanu. A do toho ten nízkorozpočtový dabing, tu asi angažovali všetkých českých pornohercov, aby nadabovali tento film. Ale úplná topka v tom dabingu(v opačnom garde) bolo to malé dievča, normálne som sa nemohol sústrediť, tak zlé to bolo + plus do toho tá hlúpa hudba = nepozerateľné a nepočúvateľné. Najhoršie na tom dabingu bolo to, keď ten dabér vskutku nasilu imitoval jej plač, čo mi znelo, akoby nízkorozpočtová telenovela, či lacné ázijské porno, tak namiesto toho, aby to išlo na city, tak to liezlo na nervy, nevedel som sa už dočkať konca.  Fakt, debilnejší film od tejto Penisuly som za posledný rok asi nevidel. Peninsula, určite to odvodili od slova Penis, kľudne to teda mohli nazvať Kokocina. ()

Hornet.CZ

49% / Peninsula (aka Vlak do Pusanu 2), zde vidíme oproti prvnímu dílu znatelný kvalitativní propad snad úplně všeho a je to tvrdě znát, tento film je sám o sobě dosti průměrný, nikde nic co by vybočovalo a co by bylo zajímavé v tom dobrém slova smyslu. Doporučit jej nemohu, jde o nepříliš vydařené pokračování, které nemá co nabídnout a u kterého jsem se docela nudil. ()

Dalajlada

Oproti předchozímu počinu se tento film trochu zvrhl do komedie a do superhrdinských schopností. Je to hodně dětské, děsivě sentimentální a veškerou fyziku popírající. Závěr mi málem zlomil srdce. Takhle natažené zakončení jsem opravdu dlouho neviděl. Nicméně symptaické herecké výkony a samotní herci to trochu vyneslo z odpadu. ()

ales1621

Vlak do Busanu 2 jen potvrzuje, že některé filmy by neměly mít pokračování. Nemůže se upřít snaha o dobré efekty filmu, ale působí to celé až moc uměle. Klasický děj v postapokalyptickém světě, kde mezi sebou bojují tábory lidí a mezi nimi zombie, kteří stejně vyhrají. Dějová linka prakticky bez nápadu a celkově i projevy postav, kde ve výsledku ani nedojde k sebeobětování. ()

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix