poster

The 9th Precinct

 • Tchaj-wan

  Di jiu fen ju

 • Tchaj-wan

  第九分局

Akční / Drama / Krimi / Fantasy

Tchaj-wan, 2019, 95 min

Režie:

Wang Ding-Lin

Kamera:

Stanley Liu
 • Marze
  **

  Zdá se mi to zábavné, trochu strašidelné a má to srdce. Je to scénář mužů v černém, ale s duchy místo s mimozemšťany. Nic pro mě. Postavy mají určitý půvab, ale nestačil jsem je poznat blíže.(20.11.2020)

 • Solverino
  *

  Celkem kokotina, všichni přehrávají jako v komedii pro náctileté. Zábavné asi jako Jů a Hele. Určitě to není drama a akční, spíše slaboduchá komedie. Ztráta času.(13.8.2020)

 • xxmurphyxx
  *

  Niekoho, kto sleduje filmy výhradne na Markíze, JOJke či Prime to môže uspokojiť, ostatným radím vyhnúť sa oblúkom. Neskutočne trápny a lacný film v ktorom nič nefunguje, či už efektami, akože výkonmi akože hercov alebo dejom. Herci prehrávajú viac ako naši hokejisti, dej jednoduchý a priamo čiary, humor na úrovni desať ročných detí, efekty máju byť akože ľudia natretí na šedo, akcia žiadna. Zabitý čas sledovaním aj písaním tejto recky.(16.8.2020)

 • Morholt
  ****

  Mladý policista vídá duchy a tahle schopnost ho přivede do speciálního 9. patra policejního oddělení, které se zabývá nadpřirozenými jevy. Zpočátku mi to připadalo jako komornější mix R.I.P.D. a Mužů v černém, ale nakonec si film šel vlastní cestou. Nejde tu totiž ani tak o nahánění zlých strašidel jako spíš o to pochopit duše zemřelých a dovést je na druhou stranu. V tomto ohledu film nestraší, ale spíš dojímá. Nicméně to není vůbec na škodu. Samozřejmě hlavní záporák resp. záporačka ze zásvětí tu je a dá se mluvit i o kriminální zápletce, ale upřímně řečeno film je silný v kramflecích zejména ve chvílích, kdy hraje na city. A to mi sedlo. 70%(13.8.2020)