Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Recenze uživatele BaronDevil k tomuto seriálu (2)

Premiér (2019) odpad!

Omlouvam se s okamzitou platnosti vsem odpadum, ktere jsem kdy udelil. Tohle je absolutni kral. ()

Epizoda 3 (2019) (E03) odpad!

Mno... Prvni dil byl tragedie (tam dostal rovnou cely serial odpad). Druhy dil byl neco tak strasne trapneho a byl jeste o tolik horsi, nez prvni dil, ze jsem se musel i nekolikrat zasmat. Zdaleka ne tomu, ze by tam snad bylo neco vtipneho (kdyz uz jde o sitcom ze ano), ale proste proto, ze jsem v te chvili porad nechapal, jak je mozne udelat jeste neco horsiho nez byl prave prvni dil. Ale treti dil... Latka spadla jeste nize a pokud existuje moznost, priblizit se absolutni nule na limitni vzdalenost, tohle veledilo k tomu na razne nakroceno. U tretiho dilu uz jsem nemel nutkani se zasmat ani jednou, protoze sice pokracuje zdarne v tom, co nastolil druhy dil - tedy byt horsi nez dil predchozi, ale tentokrat jsem uz nebyl tak prekvapen timhle trendem. Noooo... Jestl to ma mit 13 epizod, tak ten posledni dil by mel ziskat zbrojni prukaz pred odvysilanim a EU potazmo NATO by meli zauvazovat nad tim, jestli je vhodne, aby CR mela na svem uzemi zbran hromadneho niceni. Myslim, ze jestli skonci nekdy tenhle televizni kanal (doslova), tak napriklad pan reziser asi nebude stihat odmitat nabidky, vzhledem k jeho filmografii. ()