Super mazlíčci

Reinhard Klooss

Reinhard Klooss

David Newman
  • oveckaoa

Tak si to projdeme prase na , které už pohled působí úchylně jelikož má divně vytvarovanou prdel (to je film pro děti prosím) buldok, který je do toho prasete zamilovaný (zvrácenost) kočka , naspeedovaný pudl, emoční robot a jakýsi pes zachraňují robotické město před roboty. V celém filmu není ani jedna sympatická postava máme zde kočku, která si zakládá na kráse (její majitelka je navíc nápadně podobná matce Hira z Velké Šestky) , tuláckého psa dále vytuněnou prasnici,nemastného neslaného buldoka a nameděného pudla, který je sráč, aby nakonec byl hrdinou. Humor je tragický jednomu robotovi pořád padá hlava a 3 zvířátka ze zoo (hyena, krokodýl a tygr) si hrajou na drsňáky a většinou se jim to vymstí. Nejsympatičtější postava je tam jedno morče co se tam objeví tak 3 minuty. Co zde teda pochválit asi nic tohle by mělo jít maximálně do televize na nějaký slabý animovaný kanál a ne do kin. 0 procent ty uživatelé co tomu daly 5 hvězd (vidím minimálně 4) jsou pravděpodobně buď trolové nebo příbuzní režiséra.(16.6.2020)

• pornogrind

Z 90% jezdím do kina na horory. Takže moje hodnocení i komentář berete s rezervou. Tak první letošní návštěva kina skončila katastrofou. Dcera měla narozeniny a tak jsme ji chtěli vzít na něco do kina. Volba padla na Super mazlíčky. Myslím si že dnešní moderní animáky by měli hlavně bavit děti a v tom lepším případě by měli pobavit nebo alespoň něčím zaujmout i dospělé. Tenhle animák nezaboduje ani v jednom směru. Přiznám se, že jsem u toho filmu regulérně párkrát udříml. Po skončení řekla moje 12ti letá dcera, že to byla strašná nuda. A já s ní musím souhlasit. Tohle může pobavit snad jen děti ve školce. Filmu chybí lepší příběh, zajímavější postavy a především naprosto postrádá vtip. Nejradši bych tomu napálil odpad. Snad jen z milosti tomu dávám jednu slabou hvězdu. Popravdě ani nevím za co..... Možná za tu jakž takž obstojnou animaci.(9.2.2020)

• Likan7

Co se stane, když moc koukáte na Terminátora, Já, legendu, Matrix a přitom máte rádi zvířátka a Tajný život mazlíčků? Vytvoříte neuvěřitelnej paskvil, který vůbec nefunguje a jestli náhodou někdo omylem váš film zkoukne, bude jen nevěřícně kroutit hlavou co to je proboha za blbost! Animace levná a hnusná, příběh příšerný, charaktery na zabití a fakt jediný lehce použitelný plus je mazlící robot. Jenže co s ním uděláte? Dáte ho do pozadí a necháte pitomý zvířata, aby zabila nejen film, ale i diváky.(6.8.2020)

• Trixinka

Jediné, co se tomuto dílu dá pochválit, je animace. Ta se vcelku povedla. Jinak příběh nic moc originalita, na to kdo je onen Rogerův tajemný páníček jsem došla hned, takže překvápko se nekonalo :) To, že se z rozmazlených mazlíků stane docela v poho banda vás taky hned napadne, takže žádný převratný zvrat. Ono, když animák určený dětem nebaví ani ty děti, tak je něco špatně, že.(19.6.2020)

• Thrakan

S ženou jsme na tuto pohádku vzali našeho 6ti letého syna. Opravdu jsem se snažil sledovat děj, ale pouze do doby, kdy do mě žena šťouchla ať nechrápu... poprvé se mi stalo, že jsem v kině usnul. Bohužel tento film je opravdová tragédie. Před synem jsme se snažili o filmu mluvit hezky, ale upřímně řečeno je to brak!!!(10.2.2020)