Reklama

Reklama

Super mazlíčci

  • Německo Pets United (více)
Trailer 2
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Německo / Čína / Velká Británie, 2019, 93 min

Obsahy(1)

Toulavý pes Roger je odjakživa rebel, který každému v nouzi rád pomůže. To ovšem znamená občas okrádat o jídlo rozmazlené domácí mazlíčky. A těch je v Robo City víc, než dost. Robo City je totiž široko daleko to nejmodernější město ze všech. Jeho obyvatelé si žijí šťastně, protože téměř všechno obstarávají roboti. Jenže bezstarostné dny právě končí. Starosta města zešílel. Rozhodl se všechny lidi a zvířata vyhnat a z jejich domova udělat město robotů. Roger má sice pro strach uděláno, ale jestli chce své město zachránit, bude potřebovat pomoc. Ač nerad, musí své síly spojit s nebojácnou kočičí dámou Belle, zhýčkaným pudlem Ronaldem, nemotorným mopsem Walterem a domácím prasátkem Sophií. K nim se přidává robot Bob, který má o kolečko víc, což z něj dělá naprostého dobráka. Tahle nesourodá partička se vydává po stopě záhady starostova pomatení. Musí se pokusit zachránit své domovy a snad i celé město. Animované rodinné dobrodružství Super mazlíčci napsal a režíroval Reinhard Klooss, který si malé i velké diváky získal už svým filmem Hurá do Afriky!. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (20)

Figu 

všechny recenze uživatele

Tuhle božíkoží ehm si občas pustěj naše děti na dobrou noc... No já je fakt obdivuju, páč u tohodle usnout nevím nevím... Já bych z toho blil! To je tak hrozně laciný na dnešní dobu barevnejch fláků, že se opět divím, proč po těch bomba animačně krásných luxusních pohádkách, ničí naše malý publikum právě tímhle?!... Ale je to prostě baví, tak asi teda jó... 40% ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Tyhle zvířátka se zavděčí asi nejvíce malým dětem. Protože příběh je ta nejvíc ohraná písnička, co v takových animácích znám a animace je sice přehledná, ale škrobená a prkenná. Ani ten humor tady nekraluje, vtípky jsou dětské a prosté. Pokud máte děti, Netflix a v sobotu ráno si chcete koupit hodinu a půl spánku navíc, tak OK, ale v jiném případě radši sáhněte po něčem jiném. ()

Reklama

Playman odpad!

všechny recenze uživatele

Přemýšlel jsem nad jednou hvězdičkou, ale ten film je tak neskutečně stupidní, že to prostě nejde jinak. Jako hodně dlouho se mi nestalo, abych viděl takhle nesmyslnej paskvil. :) Mám pocit, jako by ten film vygenerovala umělá inteligence. Ode všeho trochu, kopíruje to všechno možný (a hodně špatně) a vnitrřní a emoční logika toho filmu nedává absolutně smysl. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Z 90% jezdím do kina na horory. Takže moje hodnocení i komentář berete s rezervou. Tak první letošní návštěva kina skončila katastrofou. Dcera měla narozeniny a tak jsme ji chtěli vzít na něco do kina. Volba padla na Super mazlíčky. Myslím si že dnešní moderní animáky by měli hlavně bavit děti a v tom lepším případě by měli pobavit nebo alespoň něčím zaujmout i dospělé. Tenhle animák nezaboduje ani v jednom směru. Přiznám se, že jsem u toho filmu regulérně párkrát udříml. Po skončení řekla moje 12ti letá dcera, že to byla strašná nuda. A já s ní musím souhlasit. Tohle může pobavit snad jen děti ve školce. Filmu chybí lepší příběh, zajímavější postavy a především naprosto postrádá vtip. Nejradši bych tomu napálil odpad. Snad jen z milosti tomu dávám jednu slabou hvězdu. Popravdě ani nevím za co..... Možná za tu jakž takž obstojnou animaci. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý pobaví len slepé deti, nakoľko tie vidiace budú mať z nejasných farieb čoskoro šedý zákal, všetko je vyblednuté do modra alebo divne načervenalé, proste ako farby v podnikoch typu Modrá ustrica. Proste ten, kto to kreslil, mal vyťahanú fixku. Najatraktívnejšia postava z maznáčikov bol bezdomovec na gauči. Ale čo už, aspoň nechali zase zarobiť Kemkovi na dabingu. ()

Galerie (67)

Reklama

Reklama