Super mazlíčci

Reinhard Klooss

Reinhard Klooss

David Newman
  • Artes

Tak tenhle kousek by měl mít jasně stanovený maximálně věkově přístupný limit, protože kdokoli kdo je 5+ se unudí k smrti. Animace naprosto příšerná, ty roboti nesympatický a zápletka šíleně stupidní. Nevím kdo koho podplatil aby se tohle dostalo do kina.(18.2.2020)

• pornogrind

Z 90% jezdím do kina na horory. Takže moje hodnocení i komentář berete s rezervou. Tak první letošní návštěva kina skončila katastrofou. Dcera měla narozeniny a tak jsme ji chtěli vzít na něco do kina. Volba padla na Super mazlíčky. Myslím si že dnešní moderní animáky by měli hlavně bavit děti a v tom lepším případě by měli pobavit nebo alespoň něčím zaujmout i dospělé. Tenhle animák nezaboduje ani v jednom směru. Přiznám se, že jsem u toho filmu regulérně párkrát udříml. Po skončení řekla moje 12ti letá dcera, že to byla strašná nuda. A já s ní musím souhlasit. Tohle může pobavit snad jen děti ve školce. Filmu chybí lepší příběh, zajímavější postavy a především naprosto postrádá vtip. Nejradši bych tomu napálil odpad. Snad jen z milosti tomu dávám jednu slabou hvězdu. Popravdě ani nevím za co..... Možná za tu jakž takž obstojnou animaci.(9.2.2020)

• Martynez

Kristova noho...tohle je tak na BLESK DVD za 29 Kč nebo kolik to stojí. Vzal jsem děti do kina a po deseti minutách už jsem litoval. Film je tak nudnej a trapně udělanej, že lidi odcházeli z kina. Já zůstal jen kvůli dětem. Zápletka 0, animace -10. Je to opravdu stašný. Prosím nechoďte na to a neudělejte stejnou chybu jako já. Myslím, že pokud budete doma koukat na zeď pobavíte se víc a líp! Nechápu, že to šlo do kin. ODPAD ODPAD ODPAD!!(9.2.2020)

• Thrakan

S ženou jsme na tuto pohádku vzali našeho 6ti letého syna. Opravdu jsem se snažil sledovat děj, ale pouze do doby, kdy do mě žena šťouchla ať nechrápu... poprvé se mi stalo, že jsem v kině usnul. Bohužel tento film je opravdová tragédie. Před synem jsme se snažili o filmu mluvit hezky, ale upřímně řečeno je to brak!!!(10.2.2020)