Ángel, mechanik z madridského předměstí, se zamiluje do Estrelly. Jenže pak se zaplete se zločinci a dostane se do hledáčku houževnatého detektiva. (Netflix)

BOURQUE

Režisérovi Danielovi Calparsorovi to teraz nevyšlo. Jeho film o mladíkovi, ktorý sa chce dostať rýchlo na vrchol, mať všetko a hrať sa na nejakého mafiána, nemá kompaktnú štruktúru. Charaktery hercov sú dvojdimenzionálne bez nejakej hĺbky, dialógy nemajú dostatočnú silu. Záver nie je príliš vydarený. V danom žánru sa jedná o podpriemer. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Martin741

Reziser Daniel Calparsoro /Bez lidi 2005, Ulice 2000/ natocil vskutku dobry film. odohrava sa v  jeho rodnej krajine v Spanielsku, mladik z Madridu sa zamiluje do fajnej baby a do toho este prichadzaju tra,mpoty. Ake  presne, to nech si uz zisti divak sam.  Kazdopadne film ma vtiahol, stale sa nieco dialo, nuda bola sympaticky stlacena na minimum. Ten hlavny hrdina bol ako na sinusoide,  musel riesit rat to, potom zas ono  a sam nevedel, komu verit a komu neverit. Napokon, nie vsetci co donho hadzali spinu to  s nim mysleli zle a nie vsetci co ho chvalili to mysleli dobre, nuz ale taky je zivot   74 % ()

petikacka

Tak trochu přepálená krimi, kde sympatický Miguel Herrán hraje zpočátku naprostého začátečníka ve zločinu kvůli dívce svého srdce, aby se hned vzápětí stal téměř bossem a po té se oženil s dcerou největšího šíbra, který to vše řídí. A to vše bez jakéhokoliv posunu v ději. Vše se děje tak zvláštně nereálně a nelogicky a naprosto nepochopitelně. Přes to všechno se na to dobře dívá a nenudí to. Nicméně celkově to žádná pecka žánru to není. Za mě 75% ()

Arsenal83

Na prvý pohľad ide o film z prostredia Luníka IX, Lomničky a iných priľahlých indo enkláv, avšak z omylu ma vyviedol španielsky jazyk. Dvakrát som to overil a ozaj, ono je to zo Španielska. Pri sledovaní deja som sa vznášal nadšením, že táto subkultúra vyznačujúca sa nie najvyššou zamestnanosťou, hojným výskytom porušovania siedmeho Božieho prikázania, ako aj nosatými devami za 10 eur, prenikla až tak ďaleko k Biskajskému zálivu. Úžasné obohatenie, už len incest mi tu chýbal. Nech sa však Španieli príliš nevystatujú. My môžeme hrdo hlásiť, že sme obohatení už niekoľko dlhých storočí. ()

alldo.raine

Tak jsem to zase zvednul o jednu hvězdu výše. Nemůžu si pomoci, ale poslední dobou to dělám dost často, protože koukám na filmy se slabým hodnocením a mám pocit, že to proto mnoho lidí zavrhne a rád bych tak ty procenta trochu zvednul. Za mě moc fajn španělský filmeček s pár herci z Money heistu. Film má příjemné tempo, již zmínění herci tempu krásně stačí, na ženské osazenstvo je radost pohledět. Jen škoda, že Luis Tosar nedostal trochu více prostoru. Jinak mi ale ty necelé dvě hodinky uplynuly jak nic. ()

• Uvedenie filmu bolo pôvodne plánované na 28. augusta 2020. Vďaka koronakríze sa však presunulo až 3x z 2. septembra na 27. novembra a následne na 18. decembra. (MikaelSVK)
  • Miguel Herrán zde hraje zločince Ángela a Fernando Cayo policejního detektiva Duqueho. V seriálu Papírový dům (od r. 2017) hrál Herrán také zločince a Cayo policejního detektiva. (Yoshimitsu)