Reklama

Reklama

The Marshes

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

peter12 

všechny recenze uživatele

Rozhodoval som sa. že si pozriem Wrong Turn(2021) alebo tento Austrálsky (ne)zázrak. Je to príšerná nuda. skoro nič sa tu nedeje a ak aj príde na drsnejšie sceny, skoro všetko je mimo zaber alebo celkom roztrasené. Náš mäsiar so sklonmi k pažravosti bol neskutočne nudný a prišiel mi ako mimozemšťan. Ani ostane osadenstvo nebolo zaujímavé a bolo i jasné v akom poradí sa poberú. Mam rad podobne filmy s tejto krajiny, ale tento nestal za povšimnutie. Dávam slabé 2*, ale naviac rozhodne nemal. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Z pro mě neznámého důvodu se Scott občas pokoušel o vyšší filmařskou, ale tady to působilo jako pěst na oko. Pokud by se víc než na nějaké obrazové hádky soustředil na gore a tempo, mohla z toho být sice ne objevná, ale zábavná bažinatá naháněčka. Takhle je to jen těžko identifikovatelné cosi, hřešící na hezkou přírodu a poměrně sympatickou hlavní hrdinku. A to samozřejmě nestačí. 30% ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Kanibalský lovec prenasleduje trojicu študentov po austrálskej divočine. Vzišla však z toho iba nezaujímavá naháňačka. Na nejaké gore síce dôjde, ale ani z toho divák veľa nemá - uvidíme maximálne rozklepané zábery vytrhnutia srdca z tesnej blízkosti, a aj to len na pár sekúnd, všetko ostatné je mimo záber. Záporák je úplne o ničom a už som mal pocit, že toto pobehovanie po poliach a lúkach trvá večnosť. Plusom sú detailné zábery na prekrásnu prírodu, ináč film nemá čím zaujať. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle je snad nejhorší kanibalistický horor co kdy vznikl to snad i poslední díl Pachu Krve (nemyslím ten remake co vyšel letos) nabídl lepší děj a lepší postavy a to je co říct. 2 vědci a studentík jdou do bažin sbírat vzorky narazí tam na kanibala co jich loví (kde se tam vzal proč tam byl se nedozvíme) . Problém je v ději přes 50 minut se nic neděje jen sledujeme ty 3 jak sbírají vzorky bažin pak se objeví ten kanibal a člověk čeká změnu k lepšímu bohužel se nedočká vraždu ukážou jen jednu a to ještě v prostřihu a la Saw a zbývající jsou mimo záběr kanibal nemá žádné charisma objevuje se kdekoliv a kdykoliv bez vysvětlení a ani jich neloví prostě se objeví a postava zemře o scénáři ani nemluvě v jedné scéně jich má všechny 3 v hrsti, ale spokojí se pouze se zabitím jednoho dalšího omráčí a nechá tam a tu žensou jen vyděsí (názor, že nebyl hladový neberu klidně si je mohl nechat na potom) . Za přírodu body nedávám. tak, že odpad ()

Reklama

Reklama