Twelve

12 O'Clock Boys

(pracovní název)
  • Kanada

Charm City Kings

USA, 2020, 125 min (Alternativní: 118 min)

• slunicko2

Vhodné pro černošské teenagery (tu mladší polovinu). Koukám do zrcadla a vidím, že já to nejsem. Fakt ne.(23.12.2020)

• Arsenal83

Nemohli ostať len pri tých motorkách? Prečo natáčajú také zlé fuj veci, ako černosi majú svoje gangy, dokonca prepadávajú obchody, majú zbrane a točia sa okolo kriminality. Po videní tohto snímku sa môže nakoniec stať, že opäť povstane hnutie Black Lives Matter a z rozhorčenia čo to za nezmysly boli natočené a v rámci tradične pokojnej demonštrácie vyrabuje obchodné centrum.(12.12.2020)

• Marze

Předvídatelná hra špatných rozhodnutí členů motorkářské subkultury. Natočeno v zemi gangů USA, kde by přeci chtěl žít každý. Z té "poezie" rapu začne brzo bolet hlava.(15.12.2020)

• Johnny.ARN

V každom jednom filme zo štvrte zberačov bavlny vždy, ale že kurva vždy má zberač nekompletnú rodinu kde manka robí sestričku v nemocnici. V každom jednom filme z týchto osád. ODPAD!(20.12.2020)

zo zaciatku som chytal silnu averziu, hlavne ku typickemu chovaniu sa, vyjadrovaniu a pohybom vsetkych cernochov - nie, nie som rasista a ani to nebolo tak myslene, no dejovo sa to zacalo upravovat a ajked som tusil - a nemylil sa, ako film skonci, prekvapilo ma vsak, ze dal prednost zdravemu rozumu a sanci ktoru dostal hned z dvoch zdrojov pred prachami. film by mal byt ponaucenim pre vsetkych tupozmyslajucich mladikov ktori vo filme videli len motorky a tie kusky, ktore na nich stvarali...(14.12.2020)