Zachraňte se!

• USA Save Yourselves!

Dva mladí lidé z Brooklynu, kteří touží po digitálním detoxu, odjedou na chatu daleko od civilizace a nemají ponětí, že právě začala mimozemská invaze. (Netflix)

jokino

Neviem, čo toto bolo za haluz, ale ok. Nápad zaujímavý, prevedenie tiež (neberiem do úvahy "logickosť" postáv) a ako taká nenáročná čisto oddychovka, prečo nie.. ()

Drozdo57

Taka milá blbosť na oddychový večer. Podarená satira a zrkadlo dnešným mladým ľuďom, ktorí sú závislí na moderných technológiách a nič vlastne nevedia. ()

blazma

Praštěná komedie. Výhoda je že tam jsou neznámý herci. Takže nejste zaujatí. Stále platí pravidlo podívám se jednou a už nikdy víc. ()

RoyBatty444

Čo budeme robiť mi ľudia s mobilom miesto hlavy? Humor nebol moja šálka kávy a ostal Bé-čkové sci-fi skoro dokument. Koniec nepochopený. ()

endymion

Tento film nutí člověka přemýšlet... a to nad tím, jestli si ti dva pičusové opravdu zasloužili - POZOR SPOILER - zachránit. ()

exotman

Dost překvapilo. Nevím proč je to tu s tak špatným hodnocením. Přijemná odlehčená satira. Příběh i herci 5/5. ()

Verbudrak odpad!

Technická: Na Netflixu to jede s českým názvem Zachraňte se!, což tady není, a tak jsem to dlouho nemohl najít. Jinak k filmu: hlavní postavy jsou nesnesitelně nesympatické a určitě to není záměr. Tady vůbec u hodně věcí tápete, jestli to je záměr nebo neschopnost. Určitě tohle bude nezávislý film (jsem líný to hledat). ()