Dreamkatcher

Aby zastavil svoje zlé sny, ukradne malý chlapec tajomnému susedovi lapač snov a prinúti svoju rodinu, aby ho zachránila pred nočnou morou. (EvilMatus)

Astaroth12

Tak toto bolo mega slabé a je jedno, či tu hrali pre mna známi herci alebo sama horrorová babička. Chce sa hrať na kliatbu z temnôt, od ktorej prebral niekoľko vecí, ale tomu filmu nesiaha ani po členok. Tu sa skoro nič nedeje a keď aj áno, tak je to mimo zaber a keď na scénu príde ten mutujúci chlapec, mimochodom ktorý ma iritoval po celú dobu, už som vedel, že je veľmi zle. Je to nudné, predvídateľné, nezáživné a klišéovité. Bubák sa tu skoro vobec neukáže a koniec, to už odjebal celkom. Slabé 2*. ()

iXtr3m3

Trailery sľubovali omnoho viac, ako sme nakoniec dostali. Pokus a aj vo výsledku určité produkčné hodnoty sme síce dostali, casting bol slušný a nie neznámy či ide o Radhu či v hororoch už pekne etablovanú Lin, ale chýbali tomu nejaké tie ľakačky, gore mnoho nebolo a celkové to bolo také nemastné neslané až si človek začne premýšľať, či to vôbec stálo za zhliadnutie a zabitie drahocenného času a to nie je dobrá vizitka pre film. ()

ricci.s

Horor o hnusnom faganovi, ktorého v snoch navštevuje jeho skapaná mater, a začne ním manipulovať proti premúdrelej psychologičke macoche a naivnému fotríkovi. Trailery vyzerali nádejne, ale napokon nie je o čo stáť. Celkové spracovanie je dosť lacné, strašidelné to nie je ani náhodou, sem tam nejaký náznak atmosféry a úplne pokurvené rozuzlenie, ktoré nerieši zhola nič. Možno sú aj horšie, ale žiaľ, nebavilo ma to. ()

Morholt

Klukovi se zdá o tragicky zesnulé matce, která se snaží prokopat zpátky do světa skrze lapač snů. Standardní laciný horor, který sice nemá úplně špatnou premisu, ale ztroskotává na atmosféře, nulovém napětí i hercích na čele s prkennou Radhou Mitchell. Pomyslnou korunu tomu nasazuje závěr, který jsem moc nepobral. 25% ()

Arsenal83

Kvalitné ľakačky, dobrá atmosféra, napätie. To očakávam od hororu a tu sme tu nedostali. Nejaká stará mŕtvola naklonená v šere spálne nad chlapcom už nikoho neprekvapí, takže sa aj u najbojazlivejších zajacov po krátkom čase ozýva zívanie. Na záver to ešte strápnili záverečnými titulkami, po ktorých sa pokračuje pár minút ďalej. ()