Holly Slept Over

Joshua Friedlander

John W. Rutland

Jason Nesmith
  • Heywood

Sice dobře natočené a Nathalie Emmanuel je tu působivá, ale ten scénář je takový odpad, že asi jen tupé porno se tomu rovná. Dva právníci, kteří neudrží ani ždibet tajemství by se nikde neuživili, tady z nich film dělá naprostém idioty. Dvě lesbičky, co se milovaly si hrají na normální, když vůbec nemusí? Trojka, kde jsou dva v jedno vztahu tento vztah naprosto rozmetá, jak by i průměrný psycholog potvrdil, zde to naopak utuží manželství? Sice jedna k miliardě tu je, ale točit o tom film? Druhý pár je nechutnost sama od prvopočátku a nemá to se sexem ani takovou spojitost, jako s jejich vlastním manželstvím, kde jim v závěru poradkyně říká, že narozením děti sexuálmí život nekončí. To jako v Americe lidé (zde zjevně zámožní) asi nevědí. Hm. Joshua Friedlander si ten brak napsal a sám zrežíroval. Zařazuji mezi první desítku nejhorších a mimochodem i slovně naprosto nechutných filmů, byť na tuším Simpsonovy to nemělo...(8.11.2020)

Ľahká konverzačná dramédia, kde sa v žiadnom ohľade netlačí príliš na pílu. Čo je občas škoda, pretože obsah snímky by si v niektorých scénach zaslúžil trocha viac hĺbky. K filmu som sa dostal kvôli tomu, že z obsadenia poznám Nathalie Emannuel, no na prekvapenie ma herecky skôr zaujala Britt Lower, ktorej som zrejme asi ako jedinej jej pomerne komplexnú postavu na 100 % veril. Mužskí predstavitelia boli značne priemerní a scenár im určil iba sexuálne motivované postavy, ktoré okrem svojich pudov nemali čo povedať. Ale nič viac ako jednoduchu konverzačnú vzťahovú komédiu som od Holly Slept Over ani nečakal, takže som v konečnom dôsledku spokojný.(16.3.2020)

Jediné co za to stojí je Nathalie Emmanuel. Ta je krásná, okouzlující, uhrančivá a cca celou poslední 20ti minutovku táhne sama. Tzn že Vás očaruje a je úplně jedno, že se vůbec nic neděje. Někoho ty dialogy zřejmě baví, mně místama až vadily. Možná to bude i tím, že zbytek osazenstva je dost nemastnej neslanej, v čele s uber nudnou a skoro až otravnou Britt Lower./Tak jsem se k tomu hodnocení musel vrátit. Část končící Britt Lower jsem napsal pár hodin zpět. Vychladl jsem, rozleželo se to a názor jsem na tento film trochu změnil. Ty 3* si to určitě zaslouží. Už jen proto, že minimálně tu druhou půlku stojí za to vidět. Sociálně konverzační drama v čele s Nathalie se rozjede a byť opravdu začátek je očistec, vydžte. Druhá polovina stojí za to.(9.4.2020)

Trošku jsem se styděl, že jsem podlehl animálním pudům kvůli Nathalie Emmanuel, jelikož jsem v první půlce dost trpěl vlivem nicneříkajících dialogů, otřesných hereckých výkonů a očekáváním oné trojky, ke které to celé mělo směřovat a někomu to stálo za to, aby točil film. Kupodivu se to posléze rozmělnilo, na herce jsem si zvykl, platonicky se zamiloval do Britt Lower a pousmával se u přisprostlých historek Rona Livingstona (druhého a posledního známějšího člena obsazení, ze čtyř). A pak jsem nástup Nathalie bez podprdy celkem odzíval. S klidným srdcem rozhodně doporučit nemohu, ale překvapilo mě, jak se z Holly Slept Over (velice výstižný název, dokonce až přiblble výstižný) nakonec vyklubala nezávadná feel good jednohubka. PS : Tak snad aby to bylo komplet, Erinn Hayes je totálně napřesdržku.(4.4.2020)

Komorní konverzační americká komedie s všehovšudy pěti herci s tématem sexu, manželských vztahů apod. - Noel a Audra mají hezké manželství, kde se ale vytratila vášeň a neúspěšně pracují na děťátku, takže o svých problémech vypráví kamarádovi Petovi, jehož sexuální život se vynuloval krom akce, kdy tajně ejakuluje v noci na svou spící manželku. Už od začátku se jede v dialozích na plný pln k danému tématu a do toho, má přijet Holly, kamarádka Audra z vysoké o které postupně manželovi prozrazuje, že s ní měla párkrát sex, načež Pete Noelovi poradí, aby zkusil trojku , když už .... Obvykle nesnáším filmy, kde se plká o sexu a pak se pokrytecky bojí nahoty jak čert kříže, ale tahle komedie celkem solidně odsýpá a drží pozornost skoro až do konce. Dám tři hvězdy, protože to bylo i vtipné a navzdory bulvárnímu námětu to mělo celkem inteligentní dialogy, ale hvězdy dám hlavně za představitelku Holly krásné mulatky Nathalie Emmanuel ( Hry o trůny ) do které je asi jednoduché se zamilovat na první pohled a taky jediná ukáže něco jako nahotu na dvě sekundy v přítmí.(11.3.2020)