The Second Woman

Drama / Film-Noir / Mysteriózní

USA, 1950, 91 min

Příjemný béčkový noirek se skvělou atmosférou a hlavně zajímavým příběhem, který drží v napětí až do konce.(24.8.2012)

Axte funda beckovych noir filmov, tak cosi to do seba ma, ale ja som sa hlavne v strede priserne nudil. James V. Kern by uspesne obstal pri udelovani cien v kategorii "profesionalny nudil". 45 %(27.8.2016)

Zvlastni filmek s pokusem napodobit atmosferu filmu jako je napr. Suspicion, coz se zde ne uplne dari. Robert Young i krasna Betsy Drake v hlavnich rolich jsou celkem dobri, vse ostatni je hodne beckoidni. Nicmene pro "fajsmekry" jako jsem ja to je kousek docela zajimavy, vcetne zaveru...Objektivne se pres prumerne hodnoceni jit ale neda. P.S.: Hlavni hrdina bydli v jednom z nejkrasnejsich (modelu) domu, jaky jsem ve filmech zatim videl. Opravdu bydleni snu... :-)(5.4.2010)

Tak tohle je béčko dle mýho gusta! Občas se mi při šmírování po IMDb podaří narazit na něco opravdu hodně koukatelného,což je právě tento případ.Snímku sluší "černobílo" a hlavně hudba P.I.Čajkovského.(8.2.2012)