Hačinantte, sore wa nai dešó! (TV seriál)

• Japonsko

八男って, それはないでしょう!

• Japonsko

Hachinantte, sore wa nai deshō!

The 8th Son? Are You Kidding Me?

Animovaný / Fantasy

Japonsko, 2020, ?x24 min

• DaweForeman

Další příběh reinkarnace ve fantasy světě. Tohle zpracování bylo pro mě celkem velkým zklamáním. Vzhledem k tomu, že jsem zase četl první mangu, tak ta kvalita byla celkem znát. Tohle bylo silně odfláklé, kdy si to upravovalo příběh (velice to bylo znát na té části s těmi ruinami), animace byla příšerná a obecně to bylo takové strašně uspěchané. Sloužilo mi to trochu jako osvěžení příběhu (v rámci možností) a vydržel jsem na to koukat až do konce, kdy obzvláště zvolení hlasoví herci a celkem i ucházející hudba tento počin zpříjemňovali. Když pominu tu ochuzenost o spoustu věcí, tak tu máme ono klišovité nucení japonské kultury do fantasy světa, pár soubojů, hlavně hodně politického pletichaření a sem tam snaha o vtipnost. Stala se z toho spíše pohádka, než drama.(18.6.2020)

• Scalpelexis

8457564th crappy harem isekai? Are you kidding me?(17.7.2020)

• Akira777

Předloha je prý velice kvalitní, a důvod proč to je žánr Harém tam prý také je. Jenže jestli je předloha kvalitní, tak anime prakticky moc ne. Shlédl jsem to celé, ale celou dobu jsem měl pocit, že to není ono, chybělo napětí, nějaký pořádný zvrat a u dvou postav jsem měl pocit, že kdyby tam nebyly, tak vlastně příběh by se neměnil, ano řeč je o Iinie a Louise, protože ty dvě v anime vyzní jako naprosto zbytečné postavy, které vlastně tam nemusely vůbec být a pak se přidá ještě ta třetí co pořád jí, ale ve výsledku je také naprosto zbytečnou, kdyby tam byla jen ta Elise tak by to asi mělo stejnou romantickou linku, jakou má teď a ta není kdo ví co, ale pořád lepší než nic. Celkově dvě hvězdičky dávvám, protože příběh Wendelina nebyl úplně špatný, bylo tam několik zajímavých linek, jen je škoda že boj bratrů nebyl lepší.(22.6.2020)