Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nahlédněte do soukromí bývalé první dámy Michelle Obamové. Dokument sleduje její život, naděje a vztahy na pozadí turné k autobiografické knize „Můj příběh“. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

evita_ 

všechny recenze uživatele

Čítala som aj knižku. Tá ma primäla k tomu, aby som si pozrela aj dokument. Ja Vám neviem, ale ja to tej Michelle žeriem. Všetko, od prvého po posledné slovo. Musel sa jej masakrálne zmeniť život po tom ako sa jej muž stal prezidentom. Zmeniť tak, že si to ani len z percenta nevieme predstaviť, ale tak áno, s tým asi musela rátať, keď bola manželkou jedného z najmocnejších mužov planéty. Taktiež vnímam aj to,že zrejme nemala jednoduchý život a svoj úspech si proste vydrela sama (vydaj za Baracka nerátam, hovorím o jej kariére pred ním a aj počas života s ním, kým nebol politikom). Myslím (a pevne verím, že mám pravdu), že Michelle ešte nepovedala posledné politické slovo. Uvidíme. ()

Maura 

všechny recenze uživatele

A pritom to mohol byť taký zaujímavý dokument... Keby sme od prvej minúty nesledovali umelé instagramové sekvencie jednej známej ženy, ktorú dokument stavia na piedestál ľudskosti, múdrosti a úspechu. Michelle je určite inšpiráciou pre milióny černošských žien nielen v Amerike, no z každého ďalšieho výseku jej vystúpení som mala otravný pocit. V podstate celý čas tvrdí, že sa treba snažiť, objaviť svoj príbeh a každý môže byť úspešný. Realita ukazuje, že také jednoduché to nebude. Celá rodina Obamovcov je v dokumente vykreslená vzorovo, bez náznaku konfliktov a natoľko umelo, že to celé pripomína reality show. Návštevy rôznych komunít a škôl s vopred určeným komparzom (talentované ženy rôznych národností so silným PRÍBEHOM), sú úplne mimo a slúžia na únavnú glorifikáciu ženy, ktorá je za vodou a snaží sa objaviť nový zmysel života. Ufff... ()

Reklama

somnar 

všechny recenze uživatele

Je to asi lepší než Můj příběh s Vlastinou Svátkovou, přesto to pro mě nemá parametry ničeho zajímavějšího než trhacího kalendáře pouček osobnostního rozvoje, podle nichž je každý výjimečný nebo má svůj unikátní příběh. Moc nevím, co si z toho mám vzít - Michelle říká, že ji osm let v Bílém domě moc neformovalo, pak opakuje informace z knihy a do politiky pořád nechce. Což je vlastně škoda, protože tenhle povrchně inspirativní a okázale nicneříkající dokument by byl skvělým začátkem nějaké kampaně. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Paní Obamová toho o sobě řekla celkem hodně včetně archivních fotek. Něco se dozvíme od jejích nejbližších. Obamová zde hodně přednáší na diskusích. Občas se objeví humor.Obamovi se přemístili do zábavního průmyslu a produkují sociálně angažované filmy, které zapadají do jejich image prezidenta a první dámy. Vztah Hollywoodu a Washingtonu byl vždy úzký.Vztah Obamů je uvěřitelný. Zvlášť když ho srovnáme s některými našimi politiky jako předsedové vlády Paroubek, Nečas a další. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Pro mě zajímavě obsáhlé a skvěle ukázaný pohled přímo Michelle. Je tam její život, její zkušenost, její pohled a zároveň je to obrovská show :) Je to hodně poutavé, je to hodně “černošské”- je tam hodně znázorněna komunita, ve které jsou a za tom jsem ráda. Mě se líbí ta jejich energie, ten zápal a semknutost :) Zároveň jsem ráda, že tam i sdělila, že manželství nebylo vždy snadné, a že si procházeli i nepříjemným záležitostmi a že život není med. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama