Great Pretender - Razbliuto

(série)
  • Japonsko ラズブリウト

Epizody(4)

Jeoffrey

Zmatenější pokračování Great Pretender si tvůrci nemohli reálně vymyslet. Je to film? Je to seriál? Je to to sequel, spin-off, nebo volné pokračovaní? A je tohle opravdu všechno, nebo bude příběh Dorothy pokračovat někam dál, nebo se v dalším pokračování opravdu vrátí stará dobrá parta? Spousta nových otázek a zatím žádné odpovědi. Každopádně k tomu, co jsem viděl – čekal jsem to podstatně lepší, zajímavější, zábavnější, promyšlenější. Doufal jsem, že původní partička nějak výrazně zasáhne do děje (jsou tu v podstatě jen jako cameo), a ne že budu pouze sledovat romantické a životní patálie Dorothy s amnézií, které budou v podstatě končit obdobně neurčitě, jako začaly. Navíc i celá zápletka kolem mafie a neustálého nahánění, zrad a kdo ví čeho ještě na mě působil tak nějak zmateně, a ne moc promyšleně, zkrátka jsem si to celé neužíval tolik, jako předchozí sezónu, necítil radost z toho, jak je vše spletité a ani uspokojení z toho, že se vše nějak rozmotalo. Ona ani samotná Dorothy, její nový objev Jei a jeho kámoš to pro mě moc netáhly. Ale nebylo to vysloveně marné, animačně i hudebně se nemá Razbliuto za co stydět, a i když ten příběh byl slabší, než jsem čekal, pořád se na to dalo bez problémů dívat a užívat si zdejší mafiánské prostředí. Za mě slabší nadprůměr. 5,5/10 ()