Epizody(23)

Jeoffrey

Ano, hodně stylový jsou tihle japonští Dannyho Parťáci o tom žádná a stejně tak musím říct, že to byla velice uspokojivá a příjemná podívaná. Postavy byly dle mého velmi sympatické a zároveň slušně vykreslené a já dokázal velice snadno pochopit většinu jejich motivací a nejen skrze jejich minulost se vcítit do jejich charakterů. Měl jsem rád i Edamuru, líbil se mi jeho vnitřní konflikt mezi tím co je správné a co je třeba ještě správnější a většinou jsem ho docela chápal. Cynthia mě začala doopravdy zajímat až když jsem se o ní něco dozvěděl, ale rozhodně mi nepřišla otravná, tedy tuhle výtku naprosto nechápu. Abby byla na jednu stranu správně trhlá a na druhou stranu zase uzavřená a komplikovaná osobnost, což mám rád a Laurent je prostě charizmatický sympaťák a jeho backstory se mi líbila asi nejvíc. Příběhy mě bavily, nebyl jediný, který by mě výrazně nudil (Los Angeles Connection 9/10, Singapore Sky 7/10, Snow of London 8/10, Wizard of Far East 8/10), měly slušnou gradaci, nápady i překvapení. Animace i hudba (kdo by neměl rád Freddieho) na výbornou. Já jsem spokojený. 8/10 ()

Starletka

Původní komentář z 30.07.2020: Stylové je první slovo, které mě v souvislosti s tímto kouskem napadne. Animace je přímo úchvatná, soundtrack skvěle sedící, i nějaký ten humor se najde a vážné scény taky více méně fungují. Ale přiznejme si to na rovinu, zase je to miliontá vykrádačka Lupina III na entou. A už zase jsou tady úplně ty samé archeotypy postav (charismatický zlodějíček, nabručený sidekick, femme fatale a ten čtvrtý nevýrazný do počtu), které sice zase všechny mají straaaaašně smutné backstories, ale jinak absolutně nemají žádnou hloubku (což na začátku nevadí, ale s postupným nuceným dramatizováním to vadit začne). A navíc z hlavní čtveřice jsou mi tentokrát sympatičtí jen Abby a Laurent, protože Cynthia je otravná (a má strašný hlas) a Edamura je neuvěřitelný idiot (a z nějakého důvodu musí být pořád centrem dění). Stejně tak je smutná medvědí služba prvního arcu, protože ten byl fakt skvělý a každá epizoda mi utekla jak nic, ale u těch dalších už jsem se místy docela výrazně začala nudit. Los Angeles Connection 9/10 (skvělé po všech stránkách), Singapore Sky 6/10 (hezky na-animovaná nuda), Snow of London 7/10 (pomalejší tón, ale celkově zajímavé), Wizard of Far East 6,5/10 (nejvíc nevyrovnaný arc, kde prvního tři a půl dílu je prakticky prachsprostý recap předchozího dění, dalšího dva a půl dílu je úplně super a na závěr se zase vracíme do průměrnějších, ale naštěstí pořád dívatelných kolejí, jen aby to pak všechno potopil na sílu narvaný happy end, kde jsou všichni kamarádi a mrtvoly se vrací k životu), čili dohromady 7/10, ale vzhledem k poměru zábavy k nudě se kloním spíš ke 3* ()

Galerie (1 431)