Byla to láska?

• Jižní Korea Uri, Saranghaesseulkka (více)
Jižní Korea, 2020, 17 h 40 min (Minutáž: 64–71 min)

Epizody(16)

Tahle single máma nebyla na rande už celé roky. S pomocí čtyř mužů, kteří jsou každý z jiného těsta, ale začne znova objevovat lásku i sama sebe. (Netflix)

splaty

Nelíbilo. Na půlku jsem se musela dívat zrychleně. SPOILER: A ten poslední díl? Jakože ve chvíli, kdy se ta chladná svobodná matka konečně nechala přesvědčit, že to teda jako po 14 letech zkusí, tak ON se rozhodne, že si vezme dvouletou pauzu na psaní a ona ho pak s otevřenou náručí přijme? Třesky plesky, na to už se nedalo dívat. Charisma hlavního hrdiny bylo z těch mužských hrdinů úplně ale úplně nejmenší. A vůbec mě nemrzí, že moje hodnocení poslalo tenhle seriál do modrých čísel! ()

jarah

Pri písaní komentára mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu sa mi seriál celkom páčil a príjemne som si pri ňom oddýchla. Na druhú stranu ma iritovali niektoré veci, a to som si myslela, že som si na ne u JK seriálov zvykla. Nakoniec nad nelogickým správaním postáv vyhrala túžba nič neriešiť a iba s vyloženými nohami relaxovať. Páčilo sa mi obsadenie... až na Koo Ja Sunga. Nie je to vyložene zlý herec, ja mu proste neviem prísť na chuť. Dávam slabé 4. ()

Andrea1717

Páčilo sa mi to aj keď som šialene nevedela prísť na chuť Jong-ho Songovi, ale ku koncu som si už asi zvykla. Inak boli postavy sympatické príbeh zaujímavý ale úplný koniec mi prišiel trochu prehnaný a ich správanie nelogické. Ale kto vie ako by sa iní správali v rovnakej situácii. ()