Série(2) / Epizody(33)

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát. (Netflix)

lineker

Chvílemi je to pouhá šukací telenovela, chvílemi obstojné drama a dokáže to zabrousit i do lehkého thrilleru. Několikrát jsem byl přesvědčen, že další díl již nepustím, ale vždy došlo na nějakou pasáž, dějový zvrat, který mne opět k seriálu připoutal. Trošku zpackaný, nedotažený závěr. Chápu ovšem, že tvůrcům šlo o vnadidlo do další série. ()

stret

Sledovanie ukončené po polovici, kedy som už nevládal sa presúložovať k ďalším zápletkám. Založené na pekných tváričkách, a "umného" zavádzania diváka. Neustále súlože nesmierne nudili - chápem že mexikáni na viac nemajú. ()

tXtX odpad!

Viac menej mexické porno s metrosexuálnymi chlapmi vyholenymi na zadku ako dvojmesačné bábätko.. veľmi drsné a mužské, to musím uznať. Seriál určený výhradne nezadaným ženám, ktoré doma masturbujú pri sledovaní 50 shades, a ktoré napĺňa túžba zažiť niečo podobné v reále, aj keď v kútiku duše vedia, že to, čo sa odohráva pred ich očami na tv, je čisté fantasy. Ale vraj je to krimi seriál.. krimi seriál, v ktorom kladú tvorcovia dôraz výhradne na jebanie... Jebanie vo vani, v aute, na práčke.. a občas aj na posteli. Jebanie s tak úbobo zahratými scénami, že vám z toho bude pri sledovaní až trápne. Jebanie, ktoré vznikne vždy z tak absurdných situácii, že filmy na pornhube sú oproti tomuto oscarové záležitosti. No offense! ()

Andy_Warhold

Vřeštící herečky, vygelovaní hezounci s vyrýsovanými břišáky a nahá těla svíjejí se ve víru vášně v designových bytech a občas nejaké té kůče. Nechyběla ani férová lesba, neschopní, zkorumpovaní a slabí muži a silná ženská policistka, takže kvóty máme úspěšně odškrtnuté. No.... přetrpěl jsem to v rámci karantény, ale od 11 dílu jsem se modlil ať je to za mnou. Neslabší je jako obvykle scénář, který je 5x našponovaný, překomplikovaný a předpokládá že divákovi chybí polovina mozku (což je pořád o 99% mozkovny více než vyžadují poslední díly Bonda!). Doporučuji jako alternativu pro prohlížení značkových časopisů, plných věcí které si nikdy nekoupíte. Alternativní důvody pro sledování: 1. Chci se učit španělsky a nemám na učitele. 2. Chci se koukat na sof porno, ale stydím se si to přiznat. ()

slatkakuca

Děsně nekonečná slátanina, ke konci už nemělo smysl nad zápletkou přemýšlet, protože to snad ani vymyslet nešlo. Až bude druhá série, tak doufám, že na tento seriál zapomenu, protože i přes to všechno má v sobě něco přitažlivýho a asi bych se na ní musela podívat. ()

Stevexes

Tak tahle serie je takova lepsi telenovela, a je to skoda, protoze kdyby byla zkracena, ci vznikl film, bylo by se na co divat ... predevsim herci jsou fajn, kde Maite exceluje, jako ukazka rajcovni MILFky, ktera ztrati hlavu. Cela zapletka po asi 5 dilech zacina byt absolutne prekombinovana, az otravna a v zasade dela celou serii nedokoukatelnou, i kdyz se tvurci snazi co to jde tim, ze pridavaji dalsi a dalsi sexualni sceny a prsa Maite vas lakaji zustat. ;) "Bueno, prefiero la luz que la oscuridad." ()

Animka odpad!

Bože, to je ale bullshit! Zkoukla jsem první díl a... je to fakt škoda času. Silikonové balóny, které urputně drží perfektní tvar i vleže na zádech, mladý hřebeček, který vůbec není sexy, ne, tohle zavání pornofilmem pochybné kvality. Navíc, stačí mi přečíst si tu recenze a mám po chuti. Bye, Mexiko... ()

Rumbambule

Začalo to jako erotický thriller, postupně erotiky ubylo a přibylo dramatu. Za mě to bylo spíš ku prospěchu věci. Zhruba ve 3. čtvrtině série asi neměli co točit, tak tam cpali různé mixy vzpomínek, snů, představ všech zúčastněných - až se v tom člověk trochu ztrácel. Ale celkově mě to mile překvapilo. Líbilo se mi, že až poslední díly bylo vesměs dané, jak to bylo, skoro do poslední chvíle to nebylo jasné všechno. A jediné, co mě fakt štvalo, byly ty silikony představitelky hlavní hrdinky... ()