Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát. (Netflix)

Recenze (29)

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Zvláštní patvar.  Není to klasická telenovela, nad kterou by se dalo snadno ušklíbat, je to zajímavější. Hodně sexuálních scén, ale takových uhlazenych a vlastně hezkých, takže nic pro fajnšmekry. Snové scény kontra docela dost zvratů. Ale hlavně má 1. série 18 dílů, což je masakr. Druhou už nedám, ani když mi byla Alba dost sympatická. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Viděnou v anglickém (pečlivém) dabingu s řeckými titulky. Začátek má super drive, ale je hodně vidět, že zadání bylo na 18 dílů materiálu, protože s postupem série přibývá snových záběrů, opakovaček, vzpomínaček, jiných verzí toho jak to celé bylo, a vytluče se to do ztracena. To věčné vzpomínání začne být až otravné, v podstatě se nic nového neděje a děj se posouvá hlemýždím tempem. Hlavní hrdinka má silikony, které v podstatě nikdy neukáže naplno. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Asi ma podvádza, hovorí si žena. Hneď túto domnienku vezme za svoju a podľahne prvému cigánovi na párty. Bez reptania, takmer bez odporu. Tento seriál je ale celý o nevere, sexe, erotike a čiastočne má detektívny nádych. Čiastočne, lebo síce sa to tvári ako hlavný zámer – riešiť to krimi -  a ponúkajú sa zaujímavé zvraty – no napriek tomu stále v každej časti ide najmä o sex, nahotu a vy už ani neviete, kto s kým kedy šukal. Alebo skôr uhádnete, kto s kým nešukal. Dej býva často nepriamočiary, je tu príliš veľa flashbackov, ale takisto halucinácie, sny, preludy (väčšinou samozrejme zase o sexe). Detektívna časť je v oboch sériách pritom na konci pochovaná rozuzlením. Prvá séria má vyslovene trápne vysvetlenie, druhá séria úplne jasné, predvídateľné. No a nebol by to Netflix, keby tu nedával svoju úchylnú propagandu. Dcéra hlavnej predstaviteľky je síce naozaj hnusná, že začnete pochybovať o existencii len dvoch pohlaví, ale kecy o tom, že milovať môžeme aj bezpohlavné osoby, lebo milujeme osobu a nezáleží na pohlaví a či vôbec nejaké má, tak to je už čistá propaganda. Apropo, hovorili, že homošina nie je chorobou, lebo to je vrodené. Tak ako potom môže človek prelietať a raz byť hetero a raz homo? Lebo toto presne je tu ukázané ako normál. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Krimi thriller a erotika, kombinace, kterou miluji a pokud se to podaří umně spojit, vznikne z toho vzrušující zábava. Vůbec jsem nevěděl, že Maite Perroni i hraje - znám ji jako zpěvačku s podmanivým hlasem, která nazpívala jak rychlejší, tak pomalejší hity. Jako herečka se mi líbila náramně, nicméně nejlepší herecký part si pro sebe uchvátil Erik Hayser. Erotické scény byly sexy a vzrušující a přitom nebyly nijak pobuřující, obscénní či nechutné, všechno vyobrazeno umělecky a decentně. Zápletka byla zamotaná, zvratů navýsost hodně, místy to zavánělo trochu překombinovaností. Celkový dojem je ovšem nadprůměrný a nedivil bych se, kdybychom se dočkali pokračování - domnívám se, že některé otázky ještě nebyly uspokojivě vysvětleny, zvláště ty spojené s dávnou vraždou. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Netflix se vrhnul na mexické vztahové drama? U honosné vily jsou forenzní specialisté, v bazénu plave bezvládné tělo. Dostáváme se o několik týdnů dřív. Atraktivní univerzitní profesorka Alma žije s váženým soudcem Leonardem a dospívající dcerou. Mají své běžné potíže, ale rodinka vesměs klape. Ovšem Alma odjíždí na plánovaný víkend za čerstvě rozvedenou kamarádkou Brendou, která ji na party navádí, aby ulovila nějaké mladé maso. A tím začnou nemalé problémy. Nějaký ten náznak, nějaká ta falešná stopa a hodně opakovaček. Čekal jsem hutné mexické drama, místy se ovšem jednalo o vážně se tvářící telenovelu s několika ostřejšími erotickými sekvencemi plnými ultranezkrotné vášně. Nechybí přestřelené emoce, pokřivené charaktery a místy až hysterické herecké výkony. Zhruba před polovinou série se víc dostáváme do thrillerových vod, místy úsměvně překombinovaných. Pak zase tvůrci diváka falešně vedou a ohýbají souvislosti. A opět sklouznou k nějaké úsměvné berličce. A pak zase něco chytře propojí. Prostě jako na houpačce. Tudíž zklamaný nejsem. To obří množství vaty a horkokrevní hrdinové s kolísavými náladami k tomu prostě patří. Pokud něco vyloženě vadilo, tak úsměvná (rozuměj pitomá) setkávání s terapeutkou a nespočet snových (nebo různě se opakujících) sekvencí. Tři až čtyři hvězdy. ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama