Série(1) / Epizody(18)

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát. (Netflix)

claudel

Krimi thriller a erotika, kombinace, kterou miluji a pokud se to podaří umně spojit, vznikne z toho vzrušující zábava. Vůbec jsem nevěděl, že Maite Perroni i hraje - znám ji jako zpěvačku s podmanivým hlasem, která nazpívala jak rychlejší, tak pomalejší hity. Jako herečka se mi líbila náramně, nicméně nejlepší herecký part si pro sebe uchvátil Erik Hayser. Erotické scény byly sexy a vzrušující a přitom nebyly nijak pobuřující, obscénní či nechutné, všechno vyobrazeno umělecky a decentně. Zápletka byla zamotaná, zvratů navýsost hodně, místy to zavánělo trochu překombinovaností. Celkový dojem je ovšem nadprůměrný a nedivil bych se, kdybychom se dočkali pokračování - domnívám se, že některé otázky ještě nebyly uspokojivě vysvětleny, zvláště ty spojené s dávnou vraždou. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Netflix se vrhnul na mexické vztahové drama? U honosné vily jsou forenzní specialisté, v bazénu plave bezvládné tělo. Dostáváme se o několik týdnů dřív. Atraktivní univerzitní profesorka Alma žije s váženým soudcem Leonardem a dospívající dcerou. Mají své běžné potíže, ale rodinka vesměs klape. Ovšem Alma odjíždí na plánovaný víkend za čerstvě rozvedenou kamarádkou Brendou, která ji na party navádí, aby ulovila nějaké mladé maso. A tím začnou nemalé problémy. Nějaký ten náznak, nějaká ta falešná stopa a hodně opakovaček. Čekal jsem hutné mexické drama, místy se ovšem jednalo o vážně se tvářící telenovelu s několika ostřejšími erotickými sekvencemi plnými ultranezkrotné vášně. Nechybí přestřelené emoce, pokřivené charaktery a místy až hysterické herecké výkony. Zhruba před polovinou série se víc dostáváme do thrillerových vod, místy úsměvně překombinovaných. Pak zase tvůrci diváka falešně vedou a ohýbají souvislosti. A opět sklouznou k nějaké úsměvné berličce. A pak zase něco chytře propojí. Prostě jako na houpačce. Tudíž zklamaný nejsem. To obří množství vaty a horkokrevní hrdinové s kolísavými náladami k tomu prostě patří. Pokud něco vyloženě vadilo, tak úsměvná (rozuměj pitomá) setkávání s terapeutkou a nespočet snových (nebo různě se opakujících) sekvencí. Tři až čtyři hvězdy. ()

earl hickey

Čím víc dílů, tím lepší (hodnoceno po šestém díle - 4 hvězdy). Je to sice trochu jak telenovela😀, ale jsem zvědavý jak to bude dál a dostává to i zajímavou zápletku. A Alma (Maite Perroni), tak ta mi zlomila srdce😍😍😍. Po dokoukání musím dát dvě hvězdy, fakt to nešlo. Konec překombinovaný, prostě mexická telenovela. ()

WayDott

I když by si někdo mohl podle názvu myslet, že se jedná o nějakou debilní mexickou telenovelu, tak to vůbec....napínavé drama, místy trochu zamotané a nelogické scény, ale něco tam dát producenti museli. Nevím jak ostatním, ale mě dva hlavní hrdinové vůbec nepřipadali sexy (Dario a Leonardo). Naopak na mě chvílemi působili až odpudivě. Hlavní hrdinky už byly hezčí :-D Jinak ()

Hashirama

Z dramaturgického hlediska oceňuju snahu obcházet divákova očekávání, což se seriálu daří docela aktivně téměř po celou více než štědrou dotaci epizod (která by snesla menší redukci). Bohužel s tím jde ruku v ruce neschopnost povznést se nad zažité a na domácím trhu v podstatě povinné telenovelové základy, které s sebou přinášejí dost pro soudného evropského diváka nežádoucích vedlejších účinků. Ta okatá snaha vplétat do sebe všechny příběhové archy všech postav za každou cenu, neustále se spoléhat na nespolehlivé vyprávění a prvoplánové berličky typu halucinace, aby se vygeneroval další šokující cliffhanger, nezdravě přehnaná dramatičnost a samozřejmě afektované a hysterické postavy, které (bez ohledu na věk) víceméně nejsou schopny cokoliv logicky řešit a jejich odpověď na všechno je si s někým zašukat, to jsou všechno kořeny, které jsou latinské tvorbě vlastní, a jak vidno, ani pokus o napínavé detektivní drama je nedokáže nechat ladem. Ve výsledku dost přehrocená a překombinovaná etuda pro patnáctileté teenky, které si ujíždějí na fuckboy charakterech a na efekt zaranžovaných bezuzdných sexuálních scénách jak z reklamy na Victoria’s Secret. Stejně lze doporučit i zoufale vyprahlým obstarožním hospodyňkám a jejich kočkám. Tradiční pokusy Netflixu o udávání liberální společenské agendy už pak ani nemá cenu zmiňovat, berte nebo nechte. Ovšem přiznejme si, že holky jsou tu výstavní, takže se těm náruživým padesátníkům ani nelze moc divit, a mít to o osm dílů míň, možná, ale opravdu jen možná bych byl býval shovívavější. 4/10 ()