Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát. (Netflix)

Recenze (29)

Adinka 

všechny recenze uživatele

Telenovela, která se tváří jako kvalitní detektivka. Postavy spočítate na prstě jedné ruky, takže se musí celou dobu chovat úplně debilně, aby se to zvládlo natáhnout na 18 dílů. Herci máchaj rukama, brečí se mlátí se jak pominutí. Kromě příbuzných spí každý s každým. Když už si myslíte, že se něco vyřešilo, zjistíte, že to byl jenom sen nebo halucinace. Chápu, že si občas scénárista potřebuje pomoct, ale tady se jedná úplně nesmyslně. Na logické otázky nedostanete odpověď. Vůbec nechápete, jak se bývalý policista dostává k některým informacím. Jak se může dospělá ženská zamilovat po jedné noci a celou dobu to řešit. Vlastně není pochopitelné ani to obsazení. Matku hraje 36letá herečka a dceru 22letá herečka, takže vypadají jako spolužačky. Od 8 dílů jsem jenom kroutila hlavou a dokoukala ze zvědavosti, kam až tohle může dojít. Scénárista se opravdu nezalekl ničeho. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Asi ma podvádza, hovorí si žena. Hneď túto domnienku vezme za svoju a podľahne prvému cigánovi na párty. Bez reptania, takmer bez odporu. Tento seriál je ale celý o nevere, sexe, erotike a čiastočne má detektívny nádych. Čiastočne, lebo síce sa to tvári ako hlavný zámer – riešiť to krimi -  a ponúkajú sa zaujímavé zvraty – no napriek tomu stále v každej časti ide najmä o sex, nahotu a vy už ani neviete, kto s kým kedy šukal. Alebo skôr uhádnete, kto s kým nešukal. Dej býva často nepriamočiary, je tu príliš veľa flashbackov, ale takisto halucinácie, sny, preludy (väčšinou samozrejme zase o sexe). Detektívna časť je v oboch sériách pritom na konci pochovaná rozuzlením. Prvá séria má vyslovene trápne vysvetlenie, druhá séria úplne jasné, predvídateľné. No a nebol by to Netflix, keby tu nedával svoju úchylnú propagandu. Dcéra hlavnej predstaviteľky je síce naozaj hnusná, že začnete pochybovať o existencii len dvoch pohlaví, ale kecy o tom, že milovať môžeme aj bezpohlavné osoby, lebo milujeme osobu a nezáleží na pohlaví a či vôbec nejaké má, tak to je už čistá propaganda. Apropo, hovorili, že homošina nie je chorobou, lebo to je vrodené. Tak ako potom môže človek prelietať a raz byť hetero a raz homo? Lebo toto presne je tu ukázané ako normál. ()

Reklama

earl hickey 

všechny recenze uživatele

Čím víc dílů, tím lepší (hodnoceno po šestém díle - 4 hvězdy). Je to sice trochu jak telenovela😀, ale jsem zvědavý jak to bude dál a dostává to i zajímavou zápletku. A Alma (Maite Perroni), tak ta mi zlomila srdce😍😍😍. Po dokoukání musím dát dvě hvězdy, fakt to nešlo. Konec překombinovaný, prostě mexická telenovela. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Viděnou v anglickém (pečlivém) dabingu s řeckými titulky. Začátek má super drive, ale je hodně vidět, že zadání bylo na 18 dílů materiálu, protože s postupem série přibývá snových záběrů, opakovaček, vzpomínaček, jiných verzí toho jak to celé bylo, a vytluče se to do ztracena. To věčné vzpomínání začne být až otravné, v podstatě se nic nového neděje a děj se posouvá hlemýždím tempem. Hlavní hrdinka má silikony, které v podstatě nikdy neukáže naplno. ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Zvláštní patvar.  Není to klasická telenovela, nad kterou by se dalo snadno ušklíbat, je to zajímavější. Hodně sexuálních scén, ale takových uhlazenych a vlastně hezkých, takže nic pro fajnšmekry. Snové scény kontra docela dost zvratů. Ale hlavně má 1. série 18 dílů, což je masakr. Druhou už nedám, ani když mi byla Alba dost sympatická. ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama