Série(2) / Epizody(16)

Támar je agentkou Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže a ona uvízne v novém prostředí, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. (Apple TV+)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (7)

Nouzové přistání v Teheránu (2020) (S01E01)

Velmi dobra atmosfera. Zo dva-tri zname charaktery z Izreala, ktori si zahrali i v Homelande. Pribeh vyzera zaujimavo a napatie fungovalo. Zmrveny zaver otvara moznosti. Som zvedavy, ako si s tym hacker-chick poradi. Je jasne, ze z pera izraelcanov to bude oslava ich tajnej sluzby. :) Ked si dam do porovnania s nimi tu nasu, slovensku, citim sa smiesne. Vyborny hudobny i zvukovy podmaz. 80% ()

Krev na jejích rukách (2020) (S01E02)

Slape to, svet tajnych sluzieb a filmove zobrazenie ich fungovania a prace s informaciami je...divacky atraktivny. Inak, zatial sa mi je sympatickejsia velitelka v Izraeli ako agentka v Teherane :) ()

Jasminino děvče (2020) (S01E03)

Shakira a Sick-boy :) Osudova chyba, ist na protest. Zatial najvacsi logicky preslap, co som v seriali videl. Snad je to len kvoli "neskusenosti" agentky, alebo tomu, aby sa scenar "posunul". Dufam, ze tvorcovia nam ich nebudu servirovat viac. To by totiz, nikto pri zmysloch nerobil - bez padneho dovodu. ()

Shakira a Sick-boy (2020) (S01E04)

Konecne nastupila i diverzna operacia izrealcov. Boh-vie kolko operativcov tam mali a ci ich tam museli dostavat zlozito. Obcas sice trosku naivne, avsak atmosfera pracuje a irancania nie su ziadne "orezavatka". Akurat, ked pocujete a vidite tie fundamentalne nazory a vymlete mozgy, ma clovek stiahnuty zaludok a dufa, ze mosad bude nadalej uspesny v sabotovani iranskeho jadroveho programu. ()

Jiný Írán (2020) (S01E05)

Mame na vas paku. Drzite v sachu nasho agenta? Je tento z nasho pohladu malo "zapaleny pre vec"? V poriadku. Nebudeme riskovat, ze by ste uspeli a nasa paka boila len bluff. Prilisne riziko. Cvak! Konecne zobrazenie i nie moc "ruzovej stranky" tajnych sluzieb. Hoci zo dva logicke preslapy, nic hrozne. 75% ()

Tamařin otec (2020) (S01E07)

Prekvapuje ma, ze to tvrdy iransky "head of spies" zahral tak, ako to zahral. Liska mazana. Zosypanie sa sme cakali asi vsetci, z toho dovodu tam asi aj doletela ciernoocka dohliadat a pripadne zliznut smotanu. Zdalo sa mi to, alebo s tym "fesacikom" z planovania specops "podkopali" pozemnu operaciu, len aby ona mala sancu na svoj plan? Divne. 65% ()

Pět hodin do bombardování (2020) (S01E08)

Kvitujem, ze tentokrat vidime v seriali, ze typek si zavola posily a jedna s plnou kontrolou a vyuziva dostupne prostriedky, aby dosiahol co najvyssiu mieru uspechu. Nie ako je tomu v inych blbinach, ze jednotlivec kamsi vtrhne, i ked ma omnoho lepsie moznosti, len by bol v ociach divaka za hrdinu. Uz horsie bolo ubohe maskovanie a preniknutie do protileteckej zakladne a teda do ciela, na ktory neboli nikdy predtym pripravovani. Naivne. Za to hviezda nadol, ozaj to rusilo, pokial mame dej brat aspon trochu vazne, o co sa tvorcovia myslim snazili. Ako som predpokladal, twist s handlerkou sa ponukal, naznaky boli. Zaver v safe-house a konecny stret opat fajn. Uspokojive, ale ocakaval som viac. ()