Jim Jefferies: Intolerance

Režie:

Scott Zabielski

Účinkují:

Jim Jefferies

Jim Jefferies mezi scénkami z pekelného rande vtipně komentuje generační rozdíly, vlastní zlozvyky a proměnlivé hranice přípustnosti v komických vystoupeních. (Netflix)

warrenur

Gig o milenialoch ma dostal a suhlasim s nim. :) Testovanie na zvieratach, zeny a ich "vecerna, kremova rutina", vynikajuca vsuvka so specialom Dave Chappella. Sranie s priatelkou a "you take your time..."-klinec.  A zaver s braskom - mentalom a maminou bol vyborny zatvarak. Pacilo sa mi viac ako predosly special a vydarene boli i vracacky k hlavnemu pribehu o "cistotnej znamosti". 80% ()

dr.horrible

Je to rovnako vtipné ako Jimove najlepšie vystúpenia, ale Fully Functional, alebo Bare aj niekam smerovali (historka o sraní prestupujúca celým Intolerant by sa dala len ťažko zrovnávať napr. s “Nikdy sa nevzdávajte svojich snov.”). Navyše je to pre Netflix, v závere zle zostrihané, tak prídavok pôsobí, jak keby ten starý vtip mal byť súčasťou novej show. Teda aspoň dúfam, že nebol. Ale akože jo, je to jeden z naj stand-upov za roky a zase Vám nedá ani čas na vydýchnutie. 90% ()

krumlajs

Jeden z nejlepších Stand -up, který jsem viděl. Jim si nebere servítky vůbec z ničím, Srandu si dělá úplně ze všech a hlavně ze sebe. Urazí všechny národnosti, celou svojí rodinu i všechny hetero, homo i jiný sexuály. Celé představení táhne jeden příběh, který je proloženej plno vtipnýma historkama. Celý příběh je zakončenej takovým způsobem, že jsem opravdu brečel smíchy a to už se mi nestalo opravdu dlouho. 95% ()

ScarPoul

Nie je to také trefné ako Freedumb alebo Bare ale po dlhom čase je fajn vidieť kvalitný Stand-up. Príbeh s otcom, Intolerancia na laktózu a dissovanie filmového priemyslu, pobavili. Jim sa nezaprie. Akurát je to oproti predchádzajúcim stand-upom ktoré boli angažovanejšie trošku krok späť. Inak stále kvalitka. ()