Neuvěřitelné příběhy

(TV seriál)
  • Rusko Невероятные Истории (více)
Dokumentární
Rusko, 2018, 25 min

Na světě je spousta záhad a zajímavostí, které dodnes lidé neumí uspokojivě vysvětlit. Poodhalíme vám ty nejzajímavější z nich... Neuvěřitelné příběhy jsou reálné události ze života s fantastickým průběhem a často nečekaným rozuzlením. Lidé či jevy, zázračná uzdravení, nevysvětlitelné záhady nebo hrdinové internetu. Láska, která víc než hory přenáší – působí zázraky, putuje časem i prostorem. Životní dramata s nepředvídatelným scénářem. Šílené i vznešené skutky a výkony. Záhady, které někdy děsí, jindy pobaví a někdy vyústí v naprostou beznaděj. To vše jsou „neuvěřitelné příběhy“, kterým by nebylo možné uvěřit, kdyby nebyly pravdivé. (TV Prima)

Marze

Část věci je známa z jiných dokumentů (horolezec uvězněný kamenem, který si uřízl ruku, Hitlerovo hledání věčného ledu ve vesmíru, hledání svatého grálu...). Nejděsivěji na mě působily autonehody motoristů. ()

subic

Jako dá se to vidět, ale jednou stačí, toho balastu kolem je už moc. Objevují se tu xichty známé z jiného ruského seriálu Podivuhodná věda. ()

mnx odpad!

Další ruský mozkovýplach, který předčí snad jen putinova propaganda. Seriózní ruské dokumenty zřejmě neexistují, neb jejich případní autoři jsou buď ve vězení, nebo už dávno utekli ze země, kde zítra znamená včera? Ne, předevčírem! ()

Catella

Kdo rád dokumenty, tak určitě nebude litovat. Je neuvěřitelný, co všechno lidi zažijou a hlavně přežijou... ()

Glo odpad!

Naprosto maniakální pořád. "Příběhy" samotné jsou většinou stokrát opakované nesmysly, případně podvody, moderátor se samozřejmě tváří naprosto překvapeně, a ujišťuje nás, že je to vlastně naše práce zjišťovat, čemu máme věřit. Ale omáčka okolo nás ujistí, že něco takhle ryze dementně zrežírovaného, mohlo vzniknout jedině v Rusku. Typicky tu máme nějaký "příběh," který člověk začíná nějak vstřebávat a najednou střih, jdeme na další! Stejně tak upoutávky před další sekcí nejsou vlastně upoutávkami - člověk čeká že o tom bude v další části řeč, ale nene, to jsou jen vlastně takové "minipříběhy," které působí, jak kdyby někdo přečetl pouze první odstavec článku. Bylo by to na 1*, přeci jen se člověk jednou za čas nad nějakým tím bizárkem pobaví, respektive nad postavičkami které padají na kolena v domnění, že se tu odehrává něco doslova nadpřirozeného ... ale dramaturg je očividně dement, takže pořad nelze zhodnotit jinak než jako nekoukatelný. ()

fricek12

Ruská propaganda, sestřih videí z YouTube, komentátor má buďto vymytý mozek, nebo uvádí dětská představení na školních výletech. Návrat do socialismu. Nechápu, že tuhle sračku vysílá Prima ZOOM. ()