V pasti

(TV film)
  • USA Trapped
všechny plakáty

Mary Ann Marshallová pracuje pozdě do noci v kanceláři v uzamčené výškové budově. Unikne (spolu s neznámým "spoluvězněm") psychopatickému vrahovi, který se je snaží za každou cenu najít a zabít? (Peta_N)

DonPedro

Natočit film s thrillerovým námětem (náhodou spojený pár uzavřený v prázdném mrakodrapu s vraždícím maniakem) tak, aby nebyl ani na okamžik napínavý je svým způsobem taky umění - otázkou je, jestli to někdo ocení. Potom nepřekvapí ani fakt, že nejtragičtější herecký výkon podává (zřejmě narychlo) přeškolený kaskadér. ()

humanbeing

Velmi solidně budovaný survival thriller v mrakodrapu s fajn hrdinkou a hustým zabijákem s baseballkou. Pohyb hrdinky po budově po většinu děje dává smysl, což je jistě bod k dobru. Jak se mi P2 moc nezamlouval, tak Trapped si mě získal, také v onom hádání, co se bude dít dál a tomu scenáristovi se daří vymýšlet neustále něco nového. Těžko říct, proč film není moc známý, ale možná to bude tou větší "televizností", která film v očích diváků může už dopředu začleňovat do přihrádky méně povedených kousků. ()