Reklama

Reklama

Shark Season

Trailer

Obsahy(1)

K pobřeží to jsou tři míle a jeden velký bílý! Jason, Sara a Meghan se na kajacích vydají k odlehlému ostrovu provozovat fotomodeling. Jsou však napadeni velkým jedincem žraloka lidožravého a zůstanou na ostrově uvězněni. Zatímco čekají na záchranu, příliv zvedá hladinu moře a přinutí je vstoupit do smrtících vod. Ve snaze dosáhnout pevniny se je obrovský žralok pokouší jednoho po druhém sežrat. (Israha)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

peter12 

všechny recenze uživatele

Ťažká slabota a nuda. K tomu si prirátať primitívne dialógy a je tu jeden z najzbytočnejších shark filmov aké som videl a teda som ich videl dosť. Žiadna atmosféra a ani žiadne žraločie hody sa nekonajú. Sú tu sympatické postavy, ale herecky bol na tom najlepšie asi len ten žralok. Za koniec by som mal dať zaslúžený odpad. Aby nejaká kravka zabila žraloka zabijaka umelým padlom je jedine na paródiu, to som sa už vážne musel smiať. Ale za slušne destinácie, kameru a Madsena, ktorý pred rokmi mal niekoľko nezabudnuteľných rolí, ale to je už asi nenávratne preč, tak zato dávam, aspoň slabé 2*. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Už je to nějaký ten pátek, co jsem viděl film se žraločí tématikou a tak tentokrát padla volba na tuto ještě celkem novou záležitost. Hned při úvodních titulcích se však objevilo jméno společnosti Asylum a tak mi bylo hned jasné, že tohle určitě žádná pecka nebude a taky se tak stalo. K mému překvapení však upustili od všelijakých svých geneticky zmutovaných či jinak deformovaných zrůdností a snažili se nám naservírovat „ seriózně dramatickou zápletku“ – ovšem jak jinak než po svém.   Přizvali k tomu dvě nepříliš známé leč jakžtakž sympatické herečky a především již značně přestárlého Madsena, který už bere role v ledasjaké céčkové záležitosti. Ten tu byl navíc spíš jen jako lákadlo na své jméno, protože tu hrál jen vedlejší roli. Aby si ale své prachy zasloužil, dostal hromadu nudného textu, který na nás vykřikoval přes telefonní rozhovory, jinak se k ničemu kloudnému neměl. On mu to ale taky celkově slabý scénář nedovolil. Celý film obsahoval spoustu nudných a nezáživných konverzací, které jen uměle natahovaly již tak nepříliš zajímavý děj.   Dočkáme se tu sice několika žraločích útoků, ale pořádnou atmosféru nebo vygradované momenty, aby tu člověk pohledal. Digitální krev, několik záběrů na uhryznuté končetiny v hromadě bublin taky moc diváky do varu neuvede, stejně jako teatrálně uhozený závěr s eliminací žraloka. Tady si bude většina lidí klepat prstem na čelo. Od Asylum jsme se ovšem už dočkali mnohem více prasáren a bizarností. A tohle byl poněkud slabší „čajíček“ i na jejich poměry.20% ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Možno to pre niektorých bude znieť ako rúhanie (alebo neuveriteľná vec), ale videl som už oveľa horšie horory, než je Shark Season. Dokonca som mal chuť udeliť až 3*, pretože to fakt nie je také zlé, ako by sa mohlo zdať, floridské prostredie je vcelku atraktívne a ústredné baby sú kočky. Potom som si spomenul na strašne nízkorozpočtové CGI, dialógy plné periel (telefonát: „Nie sme tu v bezpečí!“ – „Ste v poriadku?“), miestami nepochopiteľné správanie postáv (fakt niekto považoval niekoľkohodinovú plavbu kajakom za praktickú?) a divný strih (chlapík zahlási, že na mieste fotenia budú o dve hodiny a v nasledujúcej scéne už sú tam). A nie som expert na hľadanie nezvestných osôb uprostred mora, ale nad niektorými momentami sa mi zastavoval mozog. 63-ročný Michael Madsen si zrejme splnil svoj sen, keď celý film odohral plus mínus v jednej miestnosti a tvári sa, že telefonuje. Scéna s delfínmi môže pôsobiť absurdne a áno, je natočená dosť mizerne, ale v minulosti bolo zaznamenaných viacero prípadov, kedy plavca pred žralokom fakt zachránil práve delfín, ktorý sa nebál a na žraloka zaútočil, čím ho odohnal. ()

Kudly4 odpad!

všechny recenze uživatele

"The Asylum Presents" Tohle kdybych si pustil s přítelkyní nebo s kámošema, tak se do země propadnu hanbou, co za píčoviny to pouštím. Holky jedou k odlehlému ostrovu provozovat fotomodeling ? I já bych nafotil svoji babičku profesionálněji, než ten típek tady. Navíc, kdyby aspoň akty fotil a holky se svlékli, dám aspoň hvězdu, ale ani to nečekejte. Žraločí scény samozřejmě jen přes počítač a to jak ho na konci frajerka, jakože zabila pádlem, to jsem šel smíchy do kolen. Sračka, která se bez přetáčení nedá ani dokoukat. (7. hodnocení, 2. komentář, Full HD) ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Treba uznať, že lagúnové obrázky na začiatku boli krásne. Ale hneď ako dohrá úvodná zvučka, už to ide dolu z kopca. Jediným lákadlom pre zdravých mužov môže byť večne sa oblizujúca dievčina v úsporných modrých plavkách a očami vyťahanými od vysávača, ale aj tak je to celé len o tom, či vyhrá nafukovačka alebo nafukovací žralok. Herecké výkony inak katastrofálne. ()

Reklama

Reklama