Reklama

Reklama

Star Wars: The Bad Batch


Reunion (E08)

(epizoda)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, 2021, 22 min

Obsahy(1)

Jednotkám Impéria sa podarilo lokalizovať klonových dezertérov na planéte Bracca a rozhodli sa za každú cenu ich zlikvidovať. Vedením tejto akcie nie je poverený nikto iný ako Crosshair, ktorý sa tak má znovu pokúsiť zabiť svojich bývalých priateľov... (rasistik)

Recenze (13)

Bukysh17

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak po 20 dňoch bez žiadneho filmu a seriálu som sa rozhodol, že dobehnem to čo som vymeškal z Bad Batch a nenormalne mi chutí to čo navaril Dave Filnoni. Teraz buď je to tým, že som nič nevidel 20 dní alebo je to tým, že Bad Batch je proste topka. To prvé môže tiež niečo zohrávať, ale osobne si myslím to druhé. BAD BATCH JE TOPKA ()

MiniMinion 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

SPOILERY: Rovnou k věci. Až do posledních minut jsem to viděl na takových 80% (což je samozřejmě stále výborné). Skvělá animace, hudba, chemie, humor i napětí, akce, bla bla bla. Jen když to má být “reunion”, čekal bych něco víc. Doufal jsem ve více dialogů mezi Crosshairem a ostatními Bad Batchery, nějaké přemlouvání, že se budou více snažit ho probudit a vysvobodit. To se ovšem nekonalo, prohodili pár slov a pak se po sobě už jen stříleli, a ani přitom jsme nikoho (hlavně Crosshaira, na kterého jsme čekali celé týdny) neviděli dělat nic extra, prostě obyčejné střílení a rvaní. Pak ale přišel závěr epizody a MAMMA MIA! Cad Bane. Jen jsem slyšel jeho hlas a vykřikl jsem radostí a nadšením. Je to můj nejoblíbenější bounty hunter (dělí se o titul s Bobou), a vidět ho znovu na obrazovce, krásnějšího než kdy dřív (myslím díky této mistrovské animaci) potěšilo mé nerdovské srdíčko neuvěřitelným způsobem. Byl to stejný pocit, jako když se Boba Fett objevil v Mandalorianovi. Když už mluvím o Fettovi, použiju tento komentář jako ten přáníčkový lampion, který se pouští do vzduchu, a budu si přát, aby v Bad Batch došlo k onomu proslulému, nikdy nedokončenému souboji Cad Bane vs. Boba Fett. Přeji si to již dlouho, teď jsou ale šance vyšší než kdy dřív. To byla jen taková vsuvka, zpět k epizodě. Závěrečné okamžiky přebily veškeré zklamáni, které mi předchozí minuty přinesly. Při duelu jsem prožíval napětí, strach i nadšení, seděl jsem na kraji gauče, nehty v zubech a nervy na dranc. Ano, u animovaného seriálu. Šok z odhalení Cada smíchaný s dobře vybudovaným napětím zafungoval a udělal své. No a pak POV záběr z pohledu nemohoucího Huntera byl takovou lahodnou třešničkou na dortu. Byla z něj přesně cítit dezorientace a zmatečnost celé situace. Tedy jak říkám, z počátku takové neuspokojující, finále zápory bohatě přehlušilo. 90%, z čiré radosti dáv s klidným srdcem 5 hvězd. ()

Reklama

rasistik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zaujímavý vývoj udalostí, epický záverečný stret v štýle pravého westernu a jedna stará známa postava z Clone Wars. Tá na konci epizódy spôsobí zaujímavý dejový twist, ktorý sa dúfajme zaujímavo rozvinie. Mimochodom, tiež vám to rámcovanie pripomína Mandaloriana? Putovanie po planétach, plnenie side questov, stráženie dieťaťa... A aj ten zvrat z konca tejto epizódy má v Mandovi náprotivok. ()

Tom.Kejik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

6/10 Celá epizoda se dá popsat jedním slovem zoufalství. Díl bez nějaké zajímavé zápletky, mířič mě štve (ne jeho povahou, ale dabingem - stejně tak i wrecker, který je nejotravnější postava seriálu). Celou epizodu zachránil fakt nečekaně Cad Bane. To bylo překvápko. Ale už vím, že seriál to za mě neutáhne na pitomých 7/10. Škoda, s prvními 2 epizodami to vypadalo nadějně. P. S. Bál jsem se, že seriál bude jako Mandalorian a to se taky stalo :( ()

AllShallFall 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rozhodl jsem se, že k tomuhle dílu nebudu nic extra psát. Snad jen to, fanoušci, nenechte se zvyklat debilama, co tu neustále pláčou a kritizují. Díl za dílem píšou buď ty samé, nebo větší negativní hovna, ale stále na to budou čumět. Tak kurva, když se vám to nelíbí, tak na to nečumte a nepište sem ty vaše sračky. Nepochopím, když se mi něco nelíbí, tak na to do prdele nečumím. To je jako kdybych čuměl na každý debilní díl Ulice a pořád sem psal, jaká to byla sračka. Prostě a jednoduše, nečumím na to. Ale neee tady je typický příklad čecháčství. Pořád budou mlejt blbosti a hovna, jen proto, aby ukázali jak jsou chytří a filmoví znalci a odborníci. Banda ubohých debílků. Amen. ()

Zajímavosti (3)

  • Pozorný divák si mohl všimnout dalšího propojení se hrou „Star Wars Republic Commando“. Když oddíl 99 utíká s Omegou vnitřním prostorem jedijského křižníku a následně se schová před hlídkou klonů, která je těsně mine, tak můžeme zaslechnout stejný „šum“ komunikace ,jaký využívali klonoví vojáci právě ve zmíněné hře. (Veskoslav)
  • Střelecký souboj mezi Hunterem (Lovčím) a Cad Banem je „pouze“ reanimace nedokončeného a nepoužitého souboje z Klonových válek (od r. 2008) a je takřka identický. (Veskoslav)
  • Záverečná „FPS“ scéna z pohledu Huntera pak přímo reflektuje zbraňový systém vizoru helmy, používaný klonovými komandy v Klonových válkách (od r. 2008) a přímo odkazuje na hru ze světa SW, a to „Star Wars: Republic Commando“. (Veskoslav)

Reklama

Reklama