Milenci

• Francie Amants (více)
Trailer 1

Lisa a Simon jsou nerozlučná dvojice. Milostná idylka na hranici zákona však náhle skončí po nečekané tragédii spojené se Simonovou kriminální aktivitou. Ze strachu a hanby se Simon rozhodne utéct na „konec světa“. Bez Lisy. Ta se sama prodírá životem do té doby, než potká staršího bohatého Léa. Po třech letech je Lisa se svým manželem Léem na dovolené v luxusním resortu na ostrově v Indickém oceánu, kde náhodně potkává Simona. I po traumatickém rozchodu mezi Lisou a Simonem znovu zažehne tlející láska. Lisa před manželem zatají svého ex a začne řešit dvojitý život, ve kterém se rozhoduje mezi luxusem a pohodlím a vášní, ale nejistotou. Režisérka Nicole Garcia přináší moderní pohled na téma milostného trojúhelníku s pravidly filmu noir. K tomu jí pomáhají i excelentní herecké výkony Stacy Martin, Pierre Nineyho a Benoît Magimela. (Film Europe)

Trailer 1

Cheshire42

Myslím, že je to film na který musíte mít správné rozpoložení, sice nevím jaké to přesně je, ale zrovna jsem ho měla xd. Celková atmosféra a nádech filmu se mi velmi zalíbil, spolu s doprovodem dost dobré hudby. Pierre Niney je nehorázně koukatelný, takže se obávám, že většina mých sympatií pro tento film je díky jeho vlasům a čelisti. Stále si nejsem jistá jestli film netuší co je, anebo to ví moc dobře, ale podává to chaoticky (asi jako já tuto recenzi). Konec jsem moc nepochopila, a hodně věcí bylo zmatečných, ale po většinu doby mi to nevadilo, stejně jako pořádně neprobádané amorální postavy. ()

iz67

Neskutečně nudná záležitosti, kde se první hodinu nic neděje. Na vic jsem nemel chuť. Proc taky. ()

anniclare

Film se mi líbil, ale jediné co mi chybělo tak bylo věští propracování psychologie postav. Měla jsem tam hodně otazníků, které mi během filmu nebyly zodpovězeny. A zároveň mě trochu zklamal konec celého filmu. ()