Reklama

Reklama

Milenci

  • Francie Amants (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Lisa a Simon jsou nerozlučná dvojice. Milostná idylka na hranici zákona však náhle skončí po nečekané tragédii spojené se Simonovou kriminální aktivitou. Ze strachu a hanby se Simon rozhodne utéct na „konec světa“. Bez Lisy. Ta se sama prodírá životem do té doby, než potká staršího bohatého Léa. Po třech letech je Lisa se svým manželem Léem na dovolené v luxusním resortu na ostrově v Indickém oceánu, kde náhodně potkává Simona. I po traumatickém rozchodu mezi Lisou a Simonem znovu zažehne tlející láska. Lisa před manželem zatají svého ex a začne řešit dvojitý život, ve kterém se rozhoduje mezi luxusem a pohodlím a vášní, ale nejistotou. Režisérka Nicole Garcia přináší moderní pohled na téma milostného trojúhelníku s pravidly filmu noir. K tomu jí pomáhají i excelentní herecké výkony Stacy Martin, Pierre Nineyho a Benoît Magimela. (Film Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (9)

claudel 

všechny recenze uživatele

Obsazení atraktivní dvojice Stacy Martin - Pierre Niney a opuchlého, zestárlého Magimela bylo určitě tou správnou volbou. Rozdělení příběhu do tří částí podle místa působilo také dobře. Celkově mi ale ke spokojenosti něco chybělo - málo napětí, málo nápaditosti, málo sexu, málo povedených dialogů, více postav...? Nevím, proto jsou z toho čisté tři hvězdičky. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Naprosto nekompromisně a bez viditelných emocí, tohle chci a tak to taky bude! Pokud se celý život řídíte podobnými pravidly, žádný vztah vám nemůže dlouhodobě vydržet, natožpak pomyslné soužití v milostném trojúhelníku, o kterém vypráví francouzské drama Milenci. Pozvolna plynoucí příběh přímo vybízí k hlubšímu zamyšlení nad otázkami životního stylu v konzumní společnosti a k úvahám o pokřivených charakterech všech tří ústředních postav. Obzvlášť když k tomu ještě zní velmi podnětná a podmanivá hudba. (75%) ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý svojim prevedením až tak nezaujme, ale zároveň prináša citlivo zobrazený príbeh milostného trojuholníka s predvídateľným koncom. Paradoxne prvá polovica filmu ma bavila viac, kedy sa to celé zamotávalo a rozvíjalo, kdežto v druhej polovici už dej značne stagnoval a bolo viac-menej jasné, ako to dopadne. Takže za mňa taký lepší nadpriemer na jednu projekciu. 65 % ()

Cheshire42 

všechny recenze uživatele

Myslím, že je to film na který musíte mít správné rozpoložení, sice nevím jaké to přesně je, ale zrovna jsem ho měla xd. Celková atmosféra a nádech filmu se mi velmi zalíbil, spolu s doprovodem dost dobré hudby. Pierre Niney je nehorázně koukatelný, takže se obávám, že většina mých sympatií pro tento film je díky jeho vlasům a čelisti. Stále si nejsem jistá jestli film netuší co je, anebo to ví moc dobře, ale podává to chaoticky (asi jako já tuto recenzi). Konec jsem moc nepochopila, a hodně věcí bylo zmatečných, ale po většinu doby mi to nevadilo, stejně jako pořádně neprobádané amorální postavy. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama