Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Carmen (Natalia Verbeke) je horkokrevná Španělka a hodlá se provdat za trochu nudného Brita Barnabyho (James DArcy). Na předsvatebním večírku, na který se vydá se svými nejlepšími kamarádkami, ale potká cizince (Gael García Bernal), jenž v ní probudí skryté touhy. Do svatby už zbývá jen pár dní, ale Carmen nemůže na tajemného muže zapomenout. Dokáže si včas vybrat toho pravého? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

Jendus 

všechny recenze uživatele

Neskutečně rozvleký a nudný děj hlavně v první polovině filmu.Milostný trojúhelník na tisíc způsobů.Sice celkem zajímavý zvrat a pokus o vysvětlení proč to, ale film pak plyne dál a vám čím dál víc dochází,jak to nakonec dopadne. Od filmu, kde hraje herec kalibru Bernala, bych čekal víc,ale každý má právo šlápnout vedle, nechť si svou dávku přehmatů už vybral... "Polibek je tečka nad I ve slově láska"... ()

Andre3000 

všechny recenze uživatele

Tak já už vlastně nevím. Rozdíl mezi skvělým filmem a zbabraným filmem co měl velký potenciál je malý. Hodně lidí mi říká, že ten poslední zvrat je už přehnaný, ale mě to prostě dostalo a nezdálo se mi to nijak přeplácané nápady. Rovněž chci pochválit Bernala za super výkona dost dobrou kameru. Stejně...život je krutej!!! ()

Reklama

LarryW 

všechny recenze uživatele

Myšlenka zajímavá, nekonečný konec, titulková pointa je však až příliš "de natura", film natočili herci pod vedením Parkhilla a žádný z nich neumřel, to víme všichni. Zahráli to na nás kompletně do posledního titulku, kde je ale nějaká vlastní pointa filmu? To že filmové příběhy herci jen hrají a nežijí je doopravdy, vím... ()

PRASÁK 

všechny recenze uživatele

Londýnský režisér a scénárista Matthew Parkhill, původním povoláním učitel stejně jako jeho otec, se po sérii krátkých filmů rozhodl po šesti letech pedagogické práce napsat si scénář k filmu a ten pak sám zrežírovat. Svůj debut nazval "Láska a." a pro hlavní postavy svého příběhu se mu podařilo angažovat kvalitní herce, kteří tohle drama s šokujícím koncem skvěle sehráli. Hlavním motorem celého filmu je milostný trojúhelník, v jehož rozích sedí mladý a bohatý britský umělec Barnaby F. Caspian (anglický herec James D'Arcy), jeho mladá a divoce krásná milenka/manželka Carmen Collazo (argentinská herečka Natalia Verbeke) a mladý nezaměstnaný herec Kit Winter (mexický herec Gael García Bernal). Děj filmu se rozjíždí zcela pozvolna a nenápadně diváka připravuje na překvapivé šoky ve svém závěru. Když jsem snímek "Láska a." viděl poprvé, nemohl jsem uvěřit, co to vidí oči mé. Vskutku netradičně natočené drama. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

I přes španělské obsazení a krásný obličej i tělo slečky Vebekeové to ze začátku to vypadá pouze jako další romantika o osudové ženě, která se nemůže rozhodnout mezi dvěma muži. Jenže co se stane zhruba půl hodiny před koncem mě dostalo, něco takového jsem vůbec nečekal. No a musím přiznat, že to bylo skutečně výborné překvapení. Poté už se jede ve strhujícím tempu, vše se mění, ale o přeplácanosti nemůže být řeči. PS. Musím říci, že i přes odhalení jsem stejně fandil tomu dlouhovlasýmu, jelikož Bernal mi teda nebyl sympatický vůbec. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama