Clouds

• USA Fly a Little Higher (pracovní název)

Film Clouds, pojmenovaný podle stěžejní písně,  vypráví příběh o nezdolnosti, zároveň však o bolesti. Příběh, který se mohl odehrát kdekoliv na světě, protože globalizovaný svět všude bojuje proti své nejničivější nemoci, rakovině. Hrdina tohoto snímku dovede svou prohru vlastně obrátit ve vítězství za pomoci svého učitele, parťačky-muzikantky, rodiny a samozřejmě lásky. Natočeno podle skutečnosti. (PP66)

Prubner

Film se dvě hodiny tak urputně snaží ždímat slzy, až mi to bylo protivné. Velký respekt ke skutečnému Zachovi, nicméně filmaři zas nemuseli tolik tlačit na pilu. ()

zodiak217

Tak silný príbeh, tak veľké posolstvo, tak dobre spracovaný film, že človek sa nevie jednoducho odtrhnúť a emócie lomcuju od začiatku do konca. Tento film je posolstvom, že život ma hrany a tancovať na nich je tak ťažké, no prichádzajú aj tie skvelé momenty, ktoré život robia pestrim a dokážu ho obohatiť a zároveň my sami by sme nemali váhať žiť ho, odkladať, čo chceme urobiť alebo sa hanbiť spraviť to teraz ísť ďalej, ukázať čo v nás je, rozpakovat sa ze sa strapnime a premarnit tie jedinečné chance, ktorých nemusí byť veľa. Tento film by si zaslúžil aby ho videl každý, lebo uvedomiť si posolstvo tohto filmu je uvedomiť si hodnoty života a jeho prchkost. Je na nás ako ho dokážeme uchopiť a ktoré šance využijeme, ktoré nám ponúka. Veľmi sa mi páčilo ako rodina celý čas stala pri Zachovi a nikdy my nedali pocítiť, že jeho čas sa kráti. Záverečný koncert je dôstojnou bodkou za filmom, nie za Zachovim životom, lebo jeho posolstvo a energia tu vďaka jeho hudbe budú stále. Mimoriadne vydarené spracovanie od Disney, kedy by som nemenil vôbec nič, žiadnu scénu a všetky maličkosti do seba zapadajú dokonalo nedokonale ako sám život. Skvelá práca Disney! ()

Blackborne

Jo, tak tenhle film je prostě fajn. I když by mohl na první pohled zapadnout mezi současný teen komedie na Netflixu. Hezký dokreslení příběhu Zacha Sobiecha i songu Clouds. ()

rigby

Už název produkce mě měl varovat. Leč dal jsem na kladná hodnocení a udělal jsem chybu. Disney vytvořil laciný doják, který je opravdu hoden tohoto jména. Vše skryto za klasickou teenagerskou šablonou, takže nepřišlo jediné překvapení. Jen se mi z toho chtělo strašně blejt. ()

bonovox

Silný príbeh, ktorý vás emočne určite zasiahne a to hlavne kvôli výborným hercom a kvalitnému scenáru. Jeden z tých lepších filmov o umieraní.. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Lajan

První půlka byla ještě snesitelná, ovšem pak už to jelo dolů jako klasický holly-doják, střižený podle osvědčených šablon. Je zvláštní, že si někdo myslí, že když je v rádiu, tak o něm ví celá zeměkoule. No, american dream musí bejt za každou cenu. ()