Epizody(12)

Jeoffrey

Juna ve své medvědí kombinéze je zpět, aby další z nás poučila o tom, že nemáme soudit ostatní podle toho jak vypadají / co mají na sobě, aby nám názorně ukázala, že medvědům se na kamarády nesahá a během toho s grácií sobě vlastní vyřešila jednu krizi za druhou a sem tam si i trošku přilepšila ve svém živobytí. Všude zase budou medvědi, bez nich by to nešlo, i když tentokrát padne i nějaký ten dobře mířený direkt – název série je zkrátka splněn so puntíku. Seriál sice víceméně jede pořád to samé, objeví se nějaký problém, Juna ho jde řešit, objeví se někdo, kdo si z Juny dělá srandu, Juna ho náležitě utře, ale právě ty momenty, kdy se hrdince dostane satisfakce, pro mě byly nejzábavnější a nejuspokojivější s tím, že naštvanou Junu na samotném konci série jsem si doslova užíval. Zbytek už byl jen takový sympatický isekai snažící se o nějakou tu zábavu a roztomilost, což se mu obojí občas i podařilo. Takže pro mě si i druhá série udržela solidní dojem, ty silné tři hvězdy tam pořád jasně svítí, bylo to prostě zase o trošku víc než jen dobré. 6,4/10 ()