Mistr

Hark Tsui

Henry Chan

Hark Tsui
  • Joll

Asiati maj zvrácený smysl pro humor, to je jasné, ale to co tu předve Tsui HArk je úplně mimo mísu. Jet tu hrál doslova imbecila a celej film se choval jako neuvěřitelný pako, prakticky žádná postava se nechová normálně a co se záporáků týče to už je snad z jinýho vesmíru. Film je naprosto špatnej ve všech stránkách a ač jsme fanda jak Harka tak Jeta nemůžu dát víc jak 1 hvězdu. I ty souboje nejsou nic moc... Vyhněte se proboha tomuto filmu obloukem! Zdejších 64% je mi doslova záhadou... Někdy je něco tak špatný až je to dobrý, ale toto není rozhodně ten případ.(30.4.2010)

• kobejn

Asijský smysl pro humor nepobírám, vidět jeta li tajtrlíkovat bylo embarassing, film is stupid, hlavní bad guy je imbecil as hell, ti tři latino guys are stupid as well and all in all everything is bad in this silly asian work of art...zachraňuje to částečně final showdown on the roof, kde si to jet rozdá s tim imbecilem až lítaj střepy a všichni mají střepy zapíchlý v nohách ap., oba pak vylítnou oknem a držej se na provazu, imbecil ještě párkrát jeta kopne do fejsu, načež jet imbecila skopne dolu...ten pak letí, letí...dlouho...než se dole rozplácne, hurá a je konec. No byla to bžunda,(23.11.2018)

• Idaho

Tak tenhle film je skutečný děs. Po jeho dokoukání jsem se chvíli díval do prázdna a nevěřil tomu, co mám vlastně za sebou. Takže to shrnu. Mladík Jet přijiždí do Ameriky za svým mistrem, nemůže ho najít, protože ho zbil záporňák Johnny, který si takto dělá monopol na výuku bojových umění, a mistr se ukrývá neznámo kde... Protože se jedná film o BU tak musím konstatovat, že scény jsou průměrné, viděl jsem lepší ve filmech 10 let starších. Film, kromě stupidního děje, navíc trpí strašným střihem, jsou vidět žíněnky pro dopad, konstrukce kulis a celé to působí jako kdyby to bylo sestavené z nepovedených záběrů. A Jet Li v kšiltovce a světle modré bundě do pasu je k popukání. Pokud nejste skalní fanda Jeta, vyhněte se tomu obloukem. Vy ostatní, co chcete vidět Jeta bez drátů, podívejte se na Fist of Legend. PS. Po zhlédnutí remasterované verze, kde je většina chybných záběrů vystřižena, zvyšuji své hodnocení z jedné na dvě hvězdy. 30 %(27.4.2006)

• blackrain

Bylo to svižné s velmi jednoduchoučkým až primitivním příběhem. Film vzdává hold osmdesátkové klasice, na které jsem vyrostla. Jen mi tu chyběl mladý Jean-Claude van Damme. Marně jsem čekala, že se mi za nějakým rohem zjeví. Mám Jet Liho raději ve vážnějších rolích. Na blbiny tu od jakživa byl Jackie Chan. Při sledování filmu doporučuju se obklopit brambůrkami nebo pizzou zapíjet to colou nebo pivem.(15.2.2018)

Svizne plynuci akcny film s Jetom Li. Bojove sceny vo filme ma bavili, ale co sa tyka tych hlupych Mexicanov, ktori sa mu pchali do riti, boli extremne trapny a aj dost dementny, ako sa spravali. Dej filmu nebol zrovna ukazkovy, ale sa skor niesol v primitivnom pribehu, ktory bol nejaky roztriesteny. Koniec filmu bol zo vsetkeho najlepsi a co sa tyka humoru v nom bol obstojny, ale aj niekedy dost hlupy.(1.4.2011)

• Jet Li

• - Ve snímku má roli i Billy Blanks, přeborník Kickboxu a Tae Kwon Du, držitel 7. stupně černého pásu, 7x světový šampión v karate, mistr v boxu a kapitán Spojených států v karate týmů. Je vlastníkem více než 30 zlatých medailí v mezinárodní konkurenci. Jeho epické bitvy s "Nasty" Andersonem jsou legendami mezi fanoušky bojových umění. Má přes 300 kariérních vítězství. V roce 1982 byl poctěn také tím, že je uveden do Síně slávy karate. (Epistemolog)

• - Tak (Wah Yuen) ovládá Jet Kune Do, Tae Kwon Do, Hapkido, Hung Gar, Wu Shu a další kung fu styly. (Epistemolog)

• - Jet Li si během natáčení jedné scény zlomil pravé zápěstí. (TomikZlesa)