Na dievčenskej internátnej škole Fairfield Academy sa partia spolužiačok rozhodne zo žartu vyvolávať duchov, keď sa im nakoniec podarí vyvolať skutočného ducha zosnulej študentky. Tá im v tajomnej seanse oznámi, že ich ktosi zabije. Do rána je jedno z dievčat naozaj mŕtve a ostatné sa začínajú obávať toho, čo to vlastne prebudili z hlbín záhrobia. (Arsenal83)

Kushina

Takový holčičí soft horůrek, který se ze začátku tváří na nadpřirozené síly, ale vyklube se z toho obyčejný a nudný příběh. Bohužel, to ten film lehce zabije, ale i bez toho by to nebylo dokonalý. Nebylo to vyloženě nejhorší, ale pořád je to lehce pod průměrem. 45% ()

jarmil8

Seance je dobře natočená. Scénář dělá bohužel z postav v rozhodujících chvílích šablonovité hlupáky a v určitém momentě film prostě ubere a kašle na logiku. Ten brakový plakát ve stylu devadesátkových Čarodějek atmosféře filmu vůbec neodpovídá. ()

Tom10000

Klasický, ale i tak docela zajímavý film pojednávající o dívce, která vstoupí do klubu holek provádějících nejrůznější rituály k vyvolání jejich zestnulé kamarádky. Příběh sám o sobě se zpočátku docela táhne,než nabere velice strmý a nečekaný spád. Prvních třicet minut jsem dílo bral jako spíše podívanou pro dívky od patnácti do osmnácti let. S přibývajícími (SPOILER!) vraždami a smrtí vedlejších postav mi ale docházelo, že se nejedná o pouhou podívanou na klidný večer. Camille se zpočátku tváří na nevinnou milou holku, jenomže nakonec odhalí pravou tvář. To ona je tou, kdo tu má hlavní místo. To ona bývala největší kamarádkou Karrie, mrtvé dívky, než odešla (to nevíme, proč). Když se po jejím úmrtí vrací, chce se pomstít. Trevor, syn ředitelky, a jedna dívka z party jí pomohou s několika úmrtími, oni sami ale poté umírají jako poslední. Alice z toho vyvázla jen se štěstím, ačkoliv poslední chvíle "na rozloučenou" se tu neobjevila. Naopak největší nula týmu, Rosalind, dostala od chladné kruté vražedkyně pusu (...). Závěrem: Film dobrý, ale mohl by být ještě o kus lepší. Chybí tomu půlhodinka navíc. 70 - 75 procent. Jednou dvakrát se to dá zkouknout. ()