Epizody(12)

Hees

Tretia séria najlepšia séria aká zatiaľ bola, aj keď to má stále svoje výrazné muchy a vlastne presne tie isté ako boli predtým tak tu sa to podarilo prekonať emocionálne a tým potiahnuť trocha na znesiteľnejšiu úroveň. Samozrejme výrazne tejto tretej sérii pomáha to, že predošlé dve boli horšie a táto medzi nimi naozaj svieti svojou lepšou kvalitou. Neduhy sú tu presne tie isté ako predtým a to napríklad chovanie Kazuyu, alebo to, že Kazuya je stále ako keby "sám sebou" čo sa týka žien a vyvíja sa vlastne len v iných sférach a aj to veľmi pomaly. Máme tu dokonca aj príbeh a do šiesteho dielu sa v každom diely pokračujúco niečomu venujeme a to naozaj pomohlo celkovej kvalite tretej série. Čo najviac pomohlo je emocionálne vypätie a emocionálne scény, ktoré neskôr vidíme a najviac tomu pomáha silná osobnosť Chizuru, lebo ona dostáva ešte väčšiu hĺbku ako charakter v tejto sérii. Chizuru sa čoraz viac vymyká klasickému konceptu generického charakteru a stáva sa z nej charakter, ktorý je nie až tak bežný a zároveň má hĺbku. Táto tretia séria pôsobí zároveň naozaj veľmi divne, lebo tu vôbec nemáme Mami a pribudla nám nová postava Mini Yaemori, ona podľa mňa ani nepatrí do centra záujmu hlavného hrdinu, ale tu je vytvorená ako barlička toho, že sa musia tlačiť dve hlavné postavy do toho, aby spolu nejakým spôsobom viac interagovali a viac spolu komunikovali nenútene a mne osobne tento spôsob zjednodušenia moc nevyhovuje, že na to použijeme zbytočný charakter, ale budiž. V každom prípade sme tu roztrhli nejaké dôvody vlastne vzťahu dvoch hlavných hrdinov, takže pre mňa je teraz pokračovanie oveľa ťažšie a tým myslím prípadnú štvrtú sériu. Hodnotenie je tak pol na pol medzi štyrmi a troma, ale viac sa prikloním tento krát k štyrom (Hodnotenie 3,5) ()