Epizody(12)

Po dlouhých letech dívčí soukromá akademie Hachimitsu rozhodla otevřít své brány i chlapcům. V novém školním roce nastupuje pouze 5 chlapců. Co se může zdát jako ráj, tak ve skutečnosti ale nevypadá. I když poměr chlapců k dívkám je 1:200, tak ani jedna z dívek se s nimi nebaví ani si jich nevšímá. Proto se skupina rozhodne odhalit záhadu, proč studentská rada zakazuje dívkám mluvit s kluky. (Harroc)

987Castiel

Hranice anime erotiky a perverznosti sa posúvajú čoraz ďalej, čo asi nie je na škodu, lenže pokiaľ má táto cesta prednosť pred pútavosťou deja tak to nemusí dlho baviť. Osobne som videl niekoľko podobných úchyláčin ale s ďaleko zaujímavejším príbehom. Humor vcelku OK. ()

PunyHumanNo2

Jedno z oněch anime vysílaných v pozdně úchylných večerních hodinách. Jedna hvězdička za vypracované sedací svalstvo a druhá za přátelské pomočování. Víc nedám, protože mužští protagonisté jsou natolik nesympatičtí, že si skoro přejete, aby už z věznice nikdy nevyšli. ()

Preslav

Über level ecchi! Väčšina anime z tohto žánru je trápna so stereotypnými postavami, kde sa všetko točí len okolo oppai a pantsu, no toto je iné, vtipné, so zaujímavými charaktermi a vôbec, tú erotiku som akosi ani nevnímal, lebo tak ma vtiahol dej a situácie, do ktorých sa pätica uväznených študentov dostávala. Sadomaso fakt nemusím, ale tu mi akosi vôbec nevadilo. Osobne neuveriteľne fandím netypicky zvláštnemu vzťahu Hany a Kijošiho :). Po závere, ktorý očividne naznačuje druhú sezónu, mi neostáva nič iné, len hor sa na mangu! ()

maneki_neko

Tak tohle je teda neskutečná ujeťárna. Pět nedotčených ocasů zrovna nastoupí do prváku ne na střední, ale rovnou na prestižní, dříve výhradně dívčí školu. Důvod, proč se rozhodli začít navštěvovat zrovna tento institut, je prostý. Jen kvůli jednomu nicotnému, až nepatrnému nedorozumění v dívčích sprchách jsou chudáčkové kluci hned na začátku uvedeni do vazby hned vedle budovy školy. Zde jsou na nich praktikovány všelijaké mučící metody ze strany sadistických členek školské rady, jenž všechny trpí jakousi neukojitelnou touhou po potrestání všech mužů, a to bez výjimky a bezdůvodně. Frájové si s tím ale poradí docela dobře. Již od prvního dne ve vězení začnou spřádat plán útěku. Největší borci jsou Kyoshi a Gakuto. Ačkoliv některé vtípky by se daly zařadit spíše k těm z druhé kategorie, tady mi to ani moc nevadilo. Naopak to byla větší sranda v porovnání s dnešním rezervovaným a upjatým humorem. A zajímavě pojatý je zde třeba fakt, že většinou se v anime podobného žánru vyobrazují jako ti špatní, poskvrnění spíše muži. Tady je to extrémním způsobem otočeno směrem na něžnější pohlaví a hodně se zde snaží ospravedlňovat muže. Kdepak, ne všechny ženy totiž jsou tak nevinné a čestné, jak společnost předpokládá. Sice to chvílemi dost tlačilo na pilu, ale ten humor je prostě nedocenitelný :D ()

RoyBatty444

Dospelé bláznivé anime s nahotou a brutalitou. Napriek zvrhlostiam a minimalistickému príbehu sa na to dobre pozerá. Nakoľko to ani na chvíľu nestráca na tempe, je plné bláznivých nápadov a kompletne nekonvenčné. Ďalším plus je aj otváracia punk-rocková skladba Kangoku Danshi - Ai no Prison. Čo ma tiež veľmi bavilo bol ten pubo-cool-slang a animácia. Takých 4,5* a určite pozrieť, lebo v svojej triede bláznivých ecchi anime topka. ()

Puxina

Ok, vybral jsem si anime, které bylo krátké (jen 12 dílů, ideální). Ze začátku jsem si říkal, co to je za přepálenou ujetou pí...., ale nakonec jsem se na to dodíval. Je to místy dost za hranou, ale když se do toho divák dostane, tak je to zábava. Osobně bych uvítal menší cenzuru a mohli tam některé věci dát víc natvrdo, ale to by tam přibyl ještě jeden žánr a holt jsou to japonci, takže by to neprošlo a bylo by to rozkostičkované. ()